http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-04-13 10:35:00

Dziś drugi mecz finału Tauron Ligi. Kiera Van Ryk wystąpi w tym spotkaniu!

Czy Developres SkyRes Rzeszów wygra drugi mecz finałowy? (fot. Maciej Zdziarski)
Czy Developres SkyRes Rzeszów wygra drugi mecz finałowy? (fot. Maciej Zdziarski)
Dziś drugi mecz finału TAURON Ligi. W pierwszym Developres SkyRes Rzeszów wygrał, ale teraz spotkanie odbędzie się w Policach. Początek meczu o godz. 17:30.
 
Już dziś Chemik Police podejmie we własnej hali Developres SkyRes Rzeszów. Będzie to drugi mecz finału Tauron Ligi. W pierwszym meczu lepsze okazały się siatkarki z Rzeszowa. Przypomniamy, że rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.
 
Jesteśmy świetnie przygotowani. Możemy grać siedem, a nawet osiem setów, czyli nie ma żadnego problemu. Dziewczyny trzymają poziom nie tylko grania, ale też poziom fizyczny do samego końca. Najważniejsze to szybko się zregenerować i trzymać koncentrację - powiedział Stephan Antiga przed drugim meczem w rozmowie z Łukaszem Pado z nowiny24.
 
Przed tym spotkaniem największą zagadką był występ Kiery Van Ryk, która w meczu na Podpromiu doznała kontuzji pod koniec trzeciego seta i już nie pojawiła się później na parkiecie. Jednak Kanadyjka ma wystąpić we wtorkowym spotkaniu.
 
- W składzie meczowym na drugie spotkanie finałowe znajdą się wszystkie zawodniczki KS DevelopRes Rzeszów - przekazał Damian Wrona, rzecznik prasowy klubu z Rzeszowa cytowany przez Polsat.
 
Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 13 kwietnia o godz. 17:30. Transmisję z drugiego meczu finałowego Tauron Ligi przeprowadzi Polsat Sport.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij