https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-06 16:48:00

Jerzy Cyrak asystentem Leszka Ojrzyńskiego w PGE FKS Stali Mielec

Jerzy Cyrak został nowym asystentem Leszka Ojrzyńskiego w Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Jerzy Cyrak został nowym asystentem Leszka Ojrzyńskiego w Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Jerzy Cyrak dołączył do sztabu szkoleniowiec Leszka Ojrzyńskiego w PGE FKS Stali Mielec. 45-latek będzie nowym asystentem w ekipie z PKO Ekstraklasy. Obaj ze sobą współpracowali w Górniku Zabrze.
 
PGE FKS Stal Mielec ogłosiła nazwisko nowego asystenta Leszka Ojrzyńskiego. Duet Damian Skiba - Damian Wojtasz zastąpi Jerzy Cyrak. Nowy szkoleniowiec posiad licencję UEFA Pro. 45-latek już odbył pierwszy trening z ekipą "Biało-niebieskich".
 
- Nowy współpracownik Leszka Ojrzyńskiego ma 45 lat i bardzo bogate CV. Pracę w ekstraklasie rozpoczął w 2010 roku od posady asystenta trenera Tomasza Kafarskiego w Lechii Gdańsk. Największe sukcesy osiągał w Lechu Poznań, gdzie pracował jako asystent Mariusza Rumaka. To właśnie z Lechem dwukrotnie sięgał po wicemistrzostwo Polski. Po odejściu z Poznania (w sierpniu 2014 roku) rozpoczął samodzielną pracę w drugoligowym wówczas Górniku Wałbrzych - czytamy na stronie Stali Mielec.
 
 
Jerzy Cyrak w swojej karierze był szkoleniowcem Elany Toruń oraz Radomiaka Radom. Po odejściu z Radomia poświęcił się pracy z młodzieżą.
 
- Jerzy Cyrak współtworzy projekt GES Sport Academy. Jest to bardzo prężnie rozwijające się Liceum Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu, które dzięki współpracy ze szkołą Gaudium Et Studium łączy mocny nacisk na naukę z bardzo wysokim poziomem szkolenia piłkarzy. Praca z młodzieżą to kolejna specjalizacja trenera Cyraka. Ma na swoim koncie mistrzostwo Polski juniorów starszych oraz mistrzostwo Polski juniorów młodszych zdobyte z juniorami Amiki Wronki - czytamy dalej na stronie ekipy z PKO Ekstraklasy.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

!!! 2021-04-07 08:21:39 3 0

Niestety nie gratuluję teraz ma być utrzymanie zapewnione i wygranie

Hit 2021-04-07 10:50:30 0 1

A można widzieć gdzie on nie był bogate CV ale nic po za tym przecietniak następny do utrzymania chyba 58 sorry 59 bo sobieraj jeszcze

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij