2021-04-05 09:20:00

Radosław Mroczkowski po meczu z Odrą Opole: Idziemy do przodu, to jest najważniejsze

Apklan Resovia w sobotę zremisowwała z Odrą Opole. Oba gole w tym meczu zdobył Dawid Kubowicz, który najpierw zanotował trafienie samobójcze, a następnie wyrównał. Zobaczcie jak to spotkanie podsumował Radosław Mroczkowski.

-Znów taki powrót, szczególnie po tej pierwszej połowie, gdzie strzeliliśmy dzisiaj dwie bramki, ale jedną dla przeciwnika i to był dla nas moment trudny. Pierwsza połowa nie była po naszej myśli, byliśmy bardzo też na siebie źli, bo mimo wszystko strzeliliśmy bramkę samobójczą, ale też mieliśmy sytuacje. Były myślę 2-3 takie dogodne, ale przeciwnik też miał i to się równoważyło - powiedział Radosław Mroczkowski po meczu z Odrą Opole.

-Przyszedł ten moment z bramką samobójczą, to trochę podcięło nam skrzydła, ale wydaję mi się, że w drugiej połowie ta nasza determinacja, to że też zespół dążył do tego żeby zmienić, spowodowało że odrobiliśmy straty, ale mieliśmy też parę fajnych sytuacji, trochę zabrakło. Może było za nerwowo, może za szybko chcieliśmy doprowadzić do tej finalizacji, stąd gdzieś te sytuacje się nie zamieniły na bramki, bo też ta poprzeczka, już tą piłkę widziałem w bramce - dodał trener Apklan Resovii.

-No taki jest sport. Idziemy do przodu, to jest najważniejsze. Może powoli, chcielibyśmy szybciej, ale idziemy powoli. Dodajemy punkt i to też jest istotne, bo z każdego spotkania chcemy mieć tą zdobycz punktową. Może nie taką, jaką zakładaliśmy sobie przed spotkaniem, ale po meczu wiemy też, że musieliśmy tutaj dużo zdrowia zostawić, żeby ten punkt uratować - kontynuował.

Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej jest dostępny poniżej.