https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-12 11:53:14

Dni Biznesu w Sporcie. Trzydniową konferencję obejrzysz na żywo w internecie

W dniach 16-18 marca 2021 r. odbędzie się czternasta edycja Dni Biznesu w Sporcie. Trzydniowa konferencja organizowana jest przez członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania w Sporcie działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Całość będzie transmitowana na żywo w internecie. Dostęp jest darmowy.

Zamysłem Dni Biznesu w Sporcie jest służenie rozwojowi wiedzy oraz profesjonalizacji biznesowej polskiego sportu. Podczas konferencji będą poruszane najbardziej aktualne tematy, uwzględniające nowoczesne spojrzenie na biznes sportowy. Miło nam poinformować, że portal podkarpacielive.pl jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

- Podczas konferencji swoje prelekcje wygłoszą najbardziej znani dziennikarze sportowi, sportowcy oraz osoby zajmujące się szeroko pojętym biznesem w tej dziedzinie życia. Omówione zostaną najnowsze rozwiązania dotyczące zarządzania, sponsoringu oraz marketingu sportowego jak i bieżące wydarzenia ze świata sportu - przekonują organizatorzy.
 
Obecna sytuacja pandemiczna powoduje wiele zmian w dotychczas znanym nam świecie sportu, dzięki konferencji będziemy mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki jak na te zmiany reagują osoby zajmujące się sportem na co dzień.
 
Transmisję z konferencji - także ze względu na obecną sytuację - będzie można oglądać na żywo w internecie. Dostęp będzie darmowy.

Podczas tegorocznej edycji Dni Biznesów w Sporcie wystąpią między innymi:
 
  1. Jakub Bokiej, skaut Manchesteru City oraz założyciel akademii piłkarskiej,
  2. Alicja Tchórz – polska pływaczka, olimpijka z Rio de Janeiro 2016 oraz Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012. Rekordzistka Polski z 2015 roku, Mistrzyni Europy. Założycielka i pomysłodawczyni portalu nasimistrzowie.pl,
  3. Marcin Nowak z Polskiego Komitetu Olimpijskiego,
  4. oraz wielu innych wspaniałych gości. Ze względu na sytuację całe wydarzenie odbędzie się w pełni online.

Dni Biznesu w Sporcie
tworzą przestrzeń do wymiany zdań, poglądów i opinii między specjalistami ze świata sportu, a studentami oraz wszystkimi zainteresowanymi tą tematyką.

Dokładny harmonogram oraz szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia będą pojawiać się na profilu wydarzenia na Facebooku, do którego polubienia zachęcamy.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij