2012-05-12 21:05:09

Sokół Nisko minimalnie lepszy od Żurawianki

Gracze Sokoła Nisko pokonali 3-2 Żurawiankę Żurawica w meczu 25. kolejki IV ligi podkarpackiej.

W ważnym dla układu dolnych rejonów tabeli spotkaniu Sokół Nisko ograł Żurawiankę Żurawica 3-2.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce Przemysława Bednarza. Jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Marcin Szeser.

Gdy w 44. minucie czerwoną kartkę zobaczył Maciej Banaś wydawało się, że jest po meczu. Żurawianka jednak walczyła do końca i napsuła sporo krwi rywalom.

Najpierw do siatki trafił Marcin Dmitrzyk, a chwilę później Wojciech Pilawa i zrobiło się 2-2.

Ostatnie słowo należało jednak do graczy Sokoła. W 90. minucie zwycięskiego gola zdobył Marcin Szeser i trzy punkty zostały w Nisku.

SOKÓŁ NISKO - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 3-2 (2-0)
Bramki: Szeser 2 (40, 90), Bednarz (13) - Dmitrzyk (73), W. Pilawa (82)

Sokół: Kotuła - Szpyra, Słowik, Drabik, Maczuga - Szewc (65. Tabaka), Stąporski, Bednarz (60. Krasoń), Kurasiewicz - Jabłoński (90. Górniak), Szeser

Żurawianka: Wiśniowski - K. Banaś, Bąk, Gorczyca, Biały - Gręda, W. Pilawa (90. Horodecki), Gałuszka (68. Barszczak) – Gierczak (22. Dmitrzyk), Tyrawski

Sędziował: Grzegorz Chudy z Dębicy. Żółte kartki: Bednarz, Maczuga, Krasoń, - Banaś, Bąk, Tyrawski. Czerwona kartka: Banaś (44, druga żółta)

źródło: własne / zurawianka.vt.pl