http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-02-12 17:44:16

Weekendowa promocja w Fortunie. Dodatkowe 30 zł za darmo

Tylko przez weekend - zaczynając w piątek 12 lutego, a kończąc w niedzielę 14 lutego możesz zgarnąc dodatkowy bonus 30 zł za pierwszy depozyt w Fortunie. Sprawdź.

Zgarnij dodatkowe 30 PLN w weekend

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania?
 
W piątek, sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszyscy nowi gracze otrzymają DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz minimum 30 zł, a otrzymasz dodatkowe 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.
 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach od 12 do 14 lutego 2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 12 lutego 2021 roku nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł?

Zrób w dniach 12-14 lutego pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij