https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-04 10:56:00

PGE FKS Stal Mielec rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej

Podobne tematy Ekstraklasa Stal Mielec
PGE FKS Stal Mielec tak jak w ubiegłym roku uda się na obóz w Turcji. (fot. archiwum)
PGE FKS Stal Mielec tak jak w ubiegłym roku uda się na obóz w Turcji. (fot. archiwum)
PGE FKS Stal Mielec rozpoczyna dziś przygotowania do rundy rewanżowej w PKO Ekstraklasie. "Biało-niebiescy" polecą na obóz do Turcji.
 
Piłkarze PGE FKS Stali Mielec już rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w PKO Ekstraklasie. Pierwszego dnia zawodnicy "Biało-niebieskich" przejdą testy motoryczne oraz będą poddani podstawowym badaniom krwi. Natomiast już od wtorku podopieczni Leszka Ojrzyńskiego będą trenować na mieleckich obiektach. - Od wtorku do soboty drużyna przygotowywać się będzie na obiektach MOSiR Mielec i w hali lekkoatletycznej LKS Stal Mielec - czytamy na oficjalnej stronie klubu.
 
Następnie w niedziele zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym udadzą się na dwunastodniowy obóz do Turcji. Pierwszy mecz w nowej rundzie Stal Mielec zagra już 1 lutego. Ich przeciwnikiem będzie Śląsk Wrocław.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-01-04 12:42:55 1 1

podobno w belek zagraja z Partyzantem

zigi 2021-01-05 11:13:30 0 0

Partyzantem ale któym

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij