2020-10-17 19:10:05

Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg. Prowadzenie 2:0 po raz kolejny okazało się niebezpieczne

Jak mawia klasyk, 2:0 to niebezpieczny wynik. W ostatnim czasie przekonały się o tym drużyny Stali Stalowa Wola i Siarki Tarnobrzeg. Ta ostatnia przegrała dziś z Podlasiem Biała Podlaska, mimo prowadzenia do przerwy!

Będąca ostatnio w dobrej dyspozycji Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła strzelanie w 32 minucie za sprawą Arkadiusza Gajewskiego. Później trafienie do szatni dołożył jeszcze Kamil Kargulewicz. W drugiej części meczu jednak goście zaczęli stopniowo odzyskiwać kontrolę nad meczem, strzelając kontaktową bramkę w 56 minucie za sprawą Kamila Kocoła. Skuteczny w tym meczu Kocoł kwadrans później dołożył kolejne trafienie, które wyrównało stan gry. Zszokowani nieco goście popełnili jeszcze błąd w polu karnym i w 89 minucie sędzia wskazał na wapno. Rzut karny wykorzystał nie kto inny jak Kocoł, który w tym spotkaniu zdobył hat-tricka.

To napewno zaskakująca porażka drużyny Grzegorza Opalińskiego, biorąc pod uwagę spokojne prowadzenie do przerwy.

Rałał Borysiuk, szkoleniowiec Podlasia Biała Podlaska natomiast przyznał że nie było wesoło w szatni jego zespołu.-  W przerwie nie było wesoło w szatni, ale tragedii też nie. Z gry wyglądaliśmy dobrze. Były za to problemy ze stałymi fragmentami gry, ale tego można było się spodziewać, bo goście mają w składzie kilku olbrzymów powyżej 190 cm wzrostu. Z rożnego straciliśmy pierwszą bramkę, a jeżeli mam być szczery, to po 45 minutach mogło być nawet 0:3 – powiedział Borysiuk (za dziennikwschodni.pl).