https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-15 18:37:17

Stal Mielec vs Wisła Kraków – analiza i zapowiedź meczu

Starcie Stali Mielec z Wisłą Kraków w ramach 7. kolejki Ekstraklasy zostało zaplanowane na niedzielę na godz. 15. Czy podopieczni Dariusza Skrzypczaka odniosą drugie zwycięstwo z rzędu na swoim obiekcie? Zapraszamy na analizę tego meczu w oparciu o ofertę bukmachera Totolotek!

Stal Mielec

Początek sezonu dla wszystkich beniaminków nie był udany. Dopiero w ostatnim czasie pierwsze zwycięstwa odniosły drużyny Warty Poznań i właśnie Stali Mielec, która przed własną publicznością rozprawiła się z Piastem Gliwice. Przed przerwą na kadrę Biało-Niebiescy przegrali ze swoim dobrym znajomym z 1. Ligi – Podbeskidziem 1:0.
 
Po sześciu rozegranych starciach Stal Mielec zajmuje 11. pozycję w ligowej tabeli. Na ten dorobek składa się pięć wywalczonych punktów, przy siedmiu golach strzelonych i 11 straconych. Podopieczni Dariusza Skrzypczaka do tej pory wygrali jeden mecz na poziomie Ekstraklasy.
 
Oba zespoły nie miały okazji rywalizować na poziomie Ekstraklasy w ostatnim czasie, ponieważ Stal wróciła do najwyższej klasy rozgrywkowej po ponad 20 latach. Gospodarze spotkali się jednak trzykrotnie z Wisłą Kraków w ramach gier kontrolnych w 2020 roku. Raz w styczniu, kiedy to Biała Gwiazda zwyciężyła 1:0, następnie przed rozpoczęciem sezonu – Wisła wygrała 4:2, a także podczas wrześniowej przerwy reprezentacyjnej – wygrali Wiślacy 0:2.
 
Podczas niedzielnego meczu zabraknie fanów, ponieważ powiat mielecki jest od soboty objęty czerwoną strefą. Co więcej, w środku tygodnia klub poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa wśród sztabu i piłkarzy, jednak zgodnie z ostatnimi doniesieniami – spotkanie ma się odbyć zgodnie z planem, dopóki gospodarze będą w stanie wystawić przynajmniej 13 zawodników w składzie meczowym.
 
Zdaniem bukmachera Totolotek Stal Mielec, obok Podbeskidzia i Warty miała być głównym faworytem do walki o utrzymanie – początek sezonu potwierdza te przewidywania.

Statystyki – Stal Mielec:

 
 
 1. Beniaminek po sześciu kolejkach uzbierał pięć punktów.
 2. Stal straciła 11 goli od początku sezonu.
 3. Stal straciła gola w każdym meczu obecnej kampanii.
 4. Stal Mielec przegrała ostatnie spotkanie z Wisłą Kraków 0:2.
 5. Stal straciła dokładnie dwie bramki w obu meczach domowych tego sezonu.
 6. Stal ostatni raz zagrała na zero z tyłu przeciwko Chrobremu Głogów 14 lipca.
 7. Stal przegrała trzy ostatnie pojedynki z Białą Gwiazdą.
 8. Cztery z sześciu meczów Stali w tym sezonie to wyniki BTTS.

Wisła Kraków

 
Nie jest tajemnicą, że ostatnie lata nie są łatwe dla piłkarzy, a także kibiców Wisły Kraków. Zasłużony dla polskiej piłki klub musi się zmagać z problemami natury finansowej, a także organizacyjnej. Do tego można powiedzieć, że w obecnej kampanii dochodzą również problemy sportowe, których udało się uniknąć na finiszu ubiegłego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że Wisła może w tych rozgrywkach mocniej zaangażować się w walkę o utrzymanie.
 
Biała Gwiazda po pięciu kolejkach obecnego sezonu ma na koncie trzy punkty, a do tego jest jedyną drużyną w stawce, która do tej pory nie zaznała smaku zwycięstwa. Podopieczni Artura Skowronka lepiej prezentują się w delegacjach, gdzie spośród trzech rywalizacji ani razu nie zeszli z boiska w roli pokonanych. Wiślacy trzy razy z rzędu wracali z wyjazdów z jednym punktem – ze Szczecina, Zabrza, a także Białegostoku. Problemem drużyny jest bez wątpienia postawa przy Reymonta, jednak niedzielny mecz rozegrają w delegacji. Dodatkowo gospodarze mają problemy kadrowe związane z pandemią. Wszystko wskazuje na to, że może być to idealny scenariusz dla gości na przełamanie niekorzystnej passy meczów bez zwycięstwa.
 
Jak prognozuje to spotkanie bukmacher? O tym w kolejnym fragmencie tekstu! Na początek – warto przeanalizować statystyki dotyczące Białej Gwiazdy.

Wisła Kraków – liczby i statystyki:

 
 
 1. Wisła Kraków wygrała w trzech ostatnich meczach ze Stalą Mielec.
 2. Biała Gwiazda nie zdobyła gola w dwóch ostatnich meczach ligowych.
 3. Wisła od początku sezonu uzbierała zaledwie trzy punkty.
 4. Biała Gwiazda nie wygrała żadnego meczu w tym sezonie Ekstraklasy.
 5. Wisła zdobyła siedem goli w trzech ostatnich rywalizacjach ze Stalą.
 6. W pięciu rozegranych meczach ligowych Wisła straciła aż dziewięć goli.
 7. Wszystkie punkty w tym sezonie Wisła zdobyła na wyjeździe.
 8. Biała Gwiazda jest niepokonana w ligowych delegacjach – trzy remisy od początku sezonu.

Oferta bukmachera na Ekstraklasę – Stal Mielec vs Wisła Kraków

Jedyny przedstawiciel podkarpackiej piłki nie ma łatwego początku w Ekstraklasie. Stal w teorii jest faworytem dla bukmachera Totolotek przed niedzielnym meczem, jednak kursy mogą się zmieniać wraz z najnowszymi doniesieniami dotyczącymi zarażeń w zespole z Mielca.
 
Bukmacher Totolotek przygotował kursy w rynkach głównych na poziomie 2.37 za zwycięstwo gospodarzy, 3.35 przy remisie i 2.95 na gości.
 
Statystyki pokazują, że w trzech ostatnich meczach bezpośrednich górą była Wisła Kraków. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że każdy z tych pojedynków był towarzyski i nie musi mieć to przełożenia na losy niedzielnej rywalizacji.
 
Atutem, który bez wątpienia przemawia na stronę gości, jest postawa tej drużyny w delegacjach. Wiślacy trzykrotnie wywalczyli remis na trudniejszych obiektach niż stadion beniaminka. W ostatnim meczu wyjazdowym potrafili zagrać na zero z tyłu w Zabrzu, co biorąc pod uwagę wydarzenia z obecnej kampanii, jest sporym osiągnieciem. Zagranie przeciwko przewidywaniom i obstawienie podpórki na gości może być ciekawym wyborem, zwłaszcza pod kątem osłabień w ekipie gospodarzy i braku wsparcia kibiców. Kurs na podpórkę X2 wynosi – 1.58 w ofercie zakładów bukmacherskich Totolotek.
 
Stal Mielec jest drużyną, która w każdym meczu tego sezonu straciła przynajmniej jednego gola. Widać, że Dariusz Skrzypczak i jego zawodnicy mają jeszcze sporo do poprawy w aspekcie gry defensywnej. Kurs, że ekipa gości zdobędzie gola, wynosi – 1.34. Co ciekawe – Wisła w dwóch ostatnich meczach ligowych nie znalazła drogi do siatki przeciwnika, więc przelicznik na poziomie 3.17 za brak strzelonej bramki przez tę drużynę również trzeba wziąć pod uwagę przy tworzeniu weekendowych kuponów na Ekstraklasę. Bukmacher Totolotek ma dla Ciebie wiele ciekawych propozycji – nie tylko przed tym spotkaniem!
 
 
Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.
 
Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 02.04.2019 r., na okres sześciu lat, o nr PS4.6831.8.2018.
 
Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij