https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-27 16:15:00

Dariusz Skrzypczak, trener PGE FKS Stali Mielec: Nie możemy się doczekać meczu z Górnikiem Zabrze

Dariusz Skrzypczak nie może doczekać się meczu z Górnikiem Zabrze. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Skrzypczak nie może doczekać się meczu z Górnikiem Zabrze. (fot. Stal Mielec)
W piątek PGE FKS Stal Mielec zagra z Górnikiem Zabrze. Mecz drugiej kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się o godz. 20:30. Zobaczcie co przed tym meczem powiedział Dariusz Skrzypczak.
 
- Bardzo się cieszymy, że mecz z Górnikiem Zabrze jest już jutro. W zespole jest bardzo dobra atmosfera, podekscytowanie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mecz rozpocznie się o 20:30, ale wszyscy nie mogą się go doczekać włącznie ze mną - powiedział Dariusz Skrzypczak przed meczem z Górnikiem Zabrze.
 
- Z wyjątkiem jednego zawodnika mamy wszystkich do dyspozycji, nie ma w zespole żadnych kontuzji. Cieszę się z tego bardzo - powiedział szkoleniowiec PGE FKS Stali Mielec zapytany o sytuację kadrową jego zespołu przed piątkowym meczem.
 
- Emocje po meczu z Wisłą Płock nie opadły, ponieważ wyczuwam i odbieram to bardzo pozytywnie, że zawodnicy byli bardzo rozczarowani, że tylko zremisowaliśmy ten pojedynek. Mieliśmy dużo okazji, aby rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Tym bardziej widać w moich piłkarzach chęć wyjścia na boisko i gry z Górnikiem Zabrze - kontynuuje Skrzypczak.
 
Pełny zapis konferencji prasowej dostępny poniżej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Lks 2020-08-27 23:55:54 1 1

Decyzyjnyz fks kundlu wracaj po klapki do Bobrowejwraz z kolega

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij