https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-25 10:27:45

Już tylko Bratek Bratkowice pozostaje bez zdobyczy punktowej [Klasa O Rzeszów]

foto. Podkarpacka Piłka Nożna
foto. Podkarpacka Piłka Nożna
Kolejna seria gier w Klasie O Rzeszów dobiegła końca. Wiemy po niej, że jedyną drużyną bez zdobczy punktowej pozostaje Bratek Bratkowice, bo Czarni Czudec wywieźli remis z Błażowej. Na czele tabeli bez zmian, wciąż przewodzi SPEC Stal Łańcut.
 
Szóstą serię gier rozpoczęliśmy w Rzeszowie, gdzie rezerwy Stali podejmowały Strug SZiK Tyczyn. Faworytem wydawali się być goście, ale wzmocniona Dariuszem Jareckim oraz Bartoszem Złamańcem Stal, tanio skóry nie sprzedała.
 
Do przerwy wszystko szło zgodnie z planem, bo prowadził Tyczyn po bramkach Krzysztofa Domino i Sebastiana Korbeckiego. W drugiej odsłoniej jednak coś się w drużynie gości zacięło i gospodarze zaczęli odrabiać straty. Najpierw bramkę samobójczą strzelił Dawid Ostrowski, a do remisu doprowadził Dominik Arkuszewski. Tym samym Stal wyszła spod topora i zachowała jedno oczko.
 

Człowiek orkiestra - Mirosław Żybura

 
Pierwszy punkt po powrocie do Klasy O Rzeszów zdobyli Czarni Czudec, którzy mogli ich mieć nawet trzy, ale nie zdołali utrzymać wywalczonej do przerwy przewagi. W starciu z Błażowianką Błażowa do przerwy prowadzili już 2:0 po bramkach Tomasza Pietrasiewicza, ale w drugiej połówce gospodarze się przebudzili i wyrównali za sprawą Mikołaja Wanii i Michała Karnasa.
 
Co ciekawe, w bramce Czarnych ponownie wystąpił Mirosław Żybura, czyli nominalny napastnik, który broni ze względu na kontuzje dwóch podstawowych bramkarzy.
 

Wisłok w formie

 
Nie zatrzymuje się ekipa Wisłoka Czarna, która tym razem pokonała skromnie 1:0 Bratka Bratkowice. Gola na wagę trzech punktów zdobył Paweł Wójtowicz po podaniu Jakuba Ślączki.
 
W pierwszej połowie Wisłok miał karnego, ale spudłował Łukasz Obuch. Drużyna Krzysztofa Weresa wciąż nie przegrała meczu w tym sezonie.
 
Punktami podzieliły się Start Brzóza Stadnicka oraz Orzeł Wólka Niedźwiedzka. Dla jednych i drugich to cenny punkt, bo pozwolił im się zbliżyć do miejsc dających utrzymanie. Bliżej tego jest Wólka, która traci punkt do KS Zaczernie

Wyniki meczów 6. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij