2020-08-13 14:39:34

Bezbramkowy remis Lechii Sędziszów Małopolski z Błękitnymi Ropczyce

foto. Patryk Górecki
foto. Patryk Górecki
Wczoraj zostały rozegrane derby powiatu sędziszowsko-ropczyckiego. Mecz był niezwykle zacięty, a kibice na nim zgromadzeni nie zobaczyli goli.
 
Lechia Sędziszów Małopolski oraz Błękitni Ropczyce przed wczorajszym meczem mieli bardzo dobre humory. Obie ekipy wygrały w 4. kolejce, wobec czego w derbowym starciu chciały pójść za ciosem. Spotlanie było jednak wyrównanym widowiskiem, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.
 
Pierwszą groźną okazję stworzyli sobie podopieczni Łukasza Chmury, a konkretnie Michał Ogrodnik. Pomocnik miejscowych zdecydował się na strzał, ale futbolówka przeleciała obok słupka. To była jedna z nielicznych sytuacji w tym starciu. Dużo więcej natomiast było walki.
 
Zarówno jednym jak i drugim nie brakowało determinacji, bowiem stawką był prymat w powiecie. Po zmianie stron to gospodarze przejęli inicjatywę, jednak beniaminek mądrze się bronił i skutecznie odpierał ataki. Ekipa z Ropczyc szukała sposobu na derbowego rywala, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
 
Błękitni Ropczyce: D. Kosiba – Szczybyło, Majka, Sulisz, Majcher, Siepierski (85. Zawiślak), Zapał (46. Sypek), Gdowik, Ogrodnik, Świętoń, Ł. Kosiba (69. Bęben)
 
Lechia Sędziszów Małopolski: Ł. Ćwiczak – Lesiński, Linek, Osztreicher, Potwora (73. Łagowski), Róg, Salomon, Rogóż, B. Posłuszny (46. Urbaniak), Aleksander Czółno, Makuch
 
Żółte kartki: Sulisz, Zapał - Lesiński, Makuch
 
Sędziował: Krystian Kołodziej (Rzeszów)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij