https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-05 09:28:00

Zapowiedź: Dziś półfinały wojewódzkiego Pucharu Polski

Fot. Konrad Kwolek
Fot. Konrad Kwolek
Karpaty Krosno zagrają z Sokołem Sieniawa, a Unia Nowa Sarzyna z Wisłokiem Wiśniowa. Przed nami półfinały wojewódzkiego Pucharu Polski.
 
Przed nami mecze półfinałowe wojewódzkiego Pucharu Polski. Starcia Karpat Krosno z Sokołem Sieniawa oraz Unii Nowa Sarzyna z Wisłokiem Wiśniowa rozpoczną się 5 sierpnia o godz. 17:30. Finał zaplanowano na sobotę 8 sierpnia o godz. 17. Odbędzie się on w Krośnie lub Sieniawie.

Karpaty Krosno są w doskonałej formie od początku rozgrywek w sezonie 2020/21. Piłkarze Dariusza Liany wygrali dotychczas wszystkie mecze towarzyskie oraz spotkania o punkty. Natomiast Sokół Sieniawa przechodzi problemy kadrowe, ale nie przeszkadza im to w ogrywaniu kolejnych rywali. Podopieczni Ryszarda Kuźmy ograli w meczu pucharowym Wólczankę Wólka Pełkińska, a na inaugurację rozgrwek 3 ligi gr. IV pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, które uznawane jest na jednego z faworytów rozgrywek. Obie drużyny dzieli jedna klasa rozgrywkowa i w związku z tym faworytem tego meczu będą zawodnicy z Sieniawy.

W drugim spotkaniu Unia Nowa Sarzyna zmierzy się Wisłokiem Wiśniowa. Gospodarze tego spotkania grają w Klasie O Stalowa Wola. W dwóch pierwszych kolejkach zdobyli sześć punktów. Pokonali Azalię Wola Zarczycka (2-0) i PUKS Francesco Jelna (2-0). Natomiast piłkarze Krzysztofa Koraba są w doskonałej formie. W finale okręgowego Pucharu Polski pokonali trzecioligową Wisłokę Dębica, a w 4 lidze podkarpackiej mają komplet zwycięstw. Wisłok Wiśniowa jest zdecydowanym faworytem, ale jak wiemy rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-08-05 20:43:54 0 0

Dzieki :) fajnie by było

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij