https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-04 14:08:34

Koniec koreańskiej przygody Michała Filipa

Podobne tematy Michał Filip Asseco Resovia
fot. Cerrad Czarni Radom
fot. Cerrad Czarni Radom
Jakiś czas temu pisaliśmy o przenosinach Michała Filipa do ligi koreańskiej w ramach tamtejszego draftu. Przygoda ta jednak szybko dobiega końca, ponieważ klub postanowił rozwiązać z nim kontrakt ze względu na kontuzję. 
 
Były atakujący Asseco Resovii, Michał Filip miał niebawem zadebiutować w zespole OK Saving Bank Rush&Cash, jednak tak się nie stanie - zawodnik już pożegnał się ze swoim pracodawca, z powodu kontuzji, która dokucza mu od dłuższego czasu.
 
Filip przeszedł operacje rekonstrukcji więzadła krzyżowego kilka lat temu i jak się okazuje wciąz ma z nim problem. Trener koreańskiej drużyny stwierdził, że nie byłby on w stanie dograć całego sezonu, stąd też decyzja o rozwiązaniu umowy z siatkarzem. Klub rozpoczął już poszukiwania nowego atakującego.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

K 2020-08-04 16:13:25 0 0

Przestańcie siać nieprawdę. Czy ktoś ze schorowanym kolanem byłby w stanie robić targać takie ciężary jak on? Żadna kontuzja mu nie doskwiera, tamtejsi "włodarze" chcieli się go pozbyć i to zrobili. Ot i cała historia.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij