http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-07-31 18:45:00

Stal II Stalowa Wola będzie wycofana z rozgrywek? Mecz z Karpatami Krosno został przełożony

Mecz Stali II Stalowa Wola z Karpatami Krosno został przełożony. (fot. Radosław Kuśmierz)
Mecz Stali II Stalowa Wola z Karpatami Krosno został przełożony. (fot. Radosław Kuśmierz)
Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę pojedynek pomiędzy Stalą II Stalowa Wola a Karpatami Krosno. Najprawdopodobniej drużyna rezerw "Stalówki" zostanie wycofana z rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.
 
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na jutro mecz pomiędzy Stalą II Stalowa Wola a Karpatami Krosno. Prawdopodobnie rezerwy "Stalówki" zostaną wycofane z rozgrywek. - Mecz z Karpatami Krosno został przełożony. Taką informację otrzymałem od Wojciecha Fabianowskiego  - powiedział nam Sławomir Adamus, szkoleniowiec rezerw Stali Stalowa Wola.
 
Jaki jest powód przełożenia tego meczu? - Wciąż nie wiadomo w jakiej lidze będzie grała pierwsza drużyna Stali. Jeśli będzie to trzecia liga to drużyna rezerw zostanie zlikwidowana, a zawodnicy dołączą do kadry pierwszego zespołu. Czekamy na decyzję PZPN-u -  zakończył Adamus.

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij