https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-26 10:49:00

Dariusz Marzec: Dziękuję wszystkim i cieszmy się z Ekstraklasy

Dariusz Marzec dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do awansu PGE FKS Stali Mielec do Ekstraklasy. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Marzec dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do awansu PGE FKS Stali Mielec do Ekstraklasy. (fot. Stal Mielec)
PGE FKS Stal Mielec pokonała Chojniczankę Chojnice 4-1 i awansowała z pierwszego miejsca do PKO Ekstraklasy. Zobaczcie co po meczu powiedział Dariusz Marzec.
 
- Powiedzieliśmy sobie dzisiaj, że chcemy ten sezon zakończyć efektownie. Przede wszystkim dla naszych kibiców, którzy mocno nas wspierali, wcześniej w mediach a teraz na stadionie. Powiedziałem chłopakom przed meczem, że jeśli wygramy to będziemy liderem, co będzie lepiej smakowało. Potwierdziło się to. Jesteśmy liderem i wchodzimy do Ekstraklasy z pierwszego miejsca - powiedział Dariusz Marzec po meczu z Chojniczanką Chojnice.
 
- Chcę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego awansu. Od europosła Tomasza Poręby po cały nasz zarząd, czyli Bartka Jaskota, Bodzia Wyparło. To już jest sztab połączony z zarządem. Dziękuję mojemu sztabowi, czyli Dino - Januszowi Świeradowi, Dawidowi Musiałowi, Damianowi Skibie oraz naszym fizjoterapautom czyli Damianowi Bąkowi i Łukaszowi Cierpichowi - mówi opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 
- Wszystkim im dziękuję, ale przede wszystkim gratuluję zespołowi. Za zaangażowanie co pokazał mecz z Chojniczanką Chojnice. Dziękuję wszystkim i cieszmy się z Ekstraklasy - zakończył Marzec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

lis 2020-07-26 12:56:24 1 1

Wielkie dzięki wszystkim...Zróbcie wszystko żeby zespół jeszcze wzmocnić...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij