https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-10 13:16:10

Przemysław Kanarek nowym piłkarzem Chełmianki Chełm

Przemysław Kanarek opuścił Hetmana Zamość. Będzie grał w Chełmiance Chełm. (fot. Chełmianka)
Przemysław Kanarek opuścił Hetmana Zamość. Będzie grał w Chełmiance Chełm. (fot. Chełmianka)
Przemysław Kanarek został nowym zawodnikiem Chełmianki Chełm. To już dziesiąty zawodnik, który zasilił ekipę trzecioligowca. 27-latek związał się roczną umową.
 
Chełmianka Chełm pozyskała Przemysława Kanarka z Hetmana Zamość. Obie ekipy znajdują się na dwóch innych biegunach. Kanarek jest dziesiątym graczem, który zasilił Chełmiankę i dziewiątym, który opuścił Hetmana.
 
Przemysław Kanarek jest wychowankiem Kiko Zamość. Później grał w AMSPN Hetman Zamość, Górniku Łęczna, Wieniawie Lublin, Wiśle Puławy. Przed sezonem 2009/2010 na trzy lata trafił do Ruchu Chorzów. Również w Ruchu zadebiutował w seniorskiej piłce. Później grał m.in. w Motorze Lublin, Warcie Poznań, Dolcanie Ząbki oraz Orlętach Radzyń Podlaski. Przez ostatnie trzy lata reprezentował Hetman Zamość.
 
- Przemek wzmocni naszą formację defensywną, może grać na środku obrony i na prawej stronie. To doświadczony zawodnik, o wysokich umiejętnościach. Liga będzie długa, jest dużo spotkań, zatem musimy mieć szeroką kadrę i po dwóch zawodników do rywalizacji na każdą z pozycji. Niekiedy będą mecze co trzy dni i nie możemy za bardzo eksploatować zawodników, by nie przytrafiły się im kontuzje. Pamiętajmy, że od siódmego marca żadna drużyna nie rozegrała ligowego meczu, zatem nie wiadomo, jakie będą początki sezonu. Bardzo liczymy na dobre występy Przemka w naszej drużynie – twierdzi prezes Chełmianki, Grzegorz Gardziński cytowany przez oficjalną stronę trzecioligowca.
 
Ponadto do Chełmianki ma trafić Tomasz Brzyski, który ostatnio był zawodnikiem Lublinianki Lublin. Natomiast nie dojdzie do skutku transfer Dawida Janczyka. 32-letni napastnik zagrał w ostatnim sparingu LZS Piotrówka. Strzelił w nim dwie bramki oraz zaliczył dwie asysty.

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij