https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-06-21 10:22:38

Sparing: Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław 1-1

Wczoraj sparowały ze sobą ekipy grające na codzień w 4 lidze. Spotkanie zakończyło się remisem, a szkoleniowiec jarosławian testował nowych graczy.
 
Wisłok Wiśniowa i JKS Jarosław przygotowują się do sezonu 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Oba zespoły rozegrały wczoraj mecz towarzyski. Do przerwy prowadzili podopieczni Krzysztofa Koraba, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Orzech, grający ostatnio w Błękitnych Ropczyce.
 
Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka, a do własnej siatki trafił jeden z piłkarzy Wisłoka. Mecz ostatecznie zakończył się remisem. Ekipa z Wiśniowej nikogo wczoraj nie testowała, natomiast w zespole Arkadiusza Barana wystąpiło czterech nowych zawodników.
 
Obaj szkoleniowcy ponadto na łamach portalu nowiny24.pl poinformowali o ubytkach. Trener JKS-u powiedział że raczej pewne jest odejście Oliwiera Pilcha. Natomiast w szeregach biało-niebieskich najprawdopodobniej nie zobaczymy już Mateusza Skały i Kacpra Szymańskiego.
 
Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław 1-1 (1-0)
 
Bramki: Krzysztof Orzech – Bramka samobójcza

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij