2012-03-10 17:03:07

sparing: Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 3-2

Drugoligowa Resovia ograła w ostatnim tej zimy meczu kontrolnym Siarkę Tarnobrzeg 3-2.

Rzeszowianie szybko wyszli na prowadzenie po tym, jak rzut karny podyktowany już w drugiej minucie wykorzystał Dariusz Kantor.

Siarkowcy wyrównali jeszcze przed przerwą po bramce Mariusza Korzępy (ostatnio Lechia Gdańsk ME), dla którego było to już kolejne trafienie w meczach sparingowych w barwach Siarki.

Po przerwie Resoviacy "odskoczyli" na dwie bramki po trafieniach Kantora i Sebastiana Hajduka. Goście zdołali odpowiedzieć w końcówce meczu bramką Jacka Rożka.

RESOVIA RZESZÓW - SIARKA TARNOBRZEG 3-2 (1-1)