https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-15 08:05:14

Igor Kolaković nowym trenerem Aluronu Virtu CMC Zawiercie

fot. Aluron Virtu CMC Zawiercie
fot. Aluron Virtu CMC Zawiercie
Nie tylko działacze Asseco Resovii odpalają fajerwerki na rynku transferowym. Aluron Virtu CMC Zawiercie poinformował, że nowym szkoleniowcem zespołu został Igor Kolaković. Serb, to jeden z najlepszych trenerów ostatnich lat w reprezentacyjnej siatkówce.
 
Aluron Virtu CMC Zawiercie, to jeden z najszybciej rozwijających się klubów w Polsce. Prezes klubu Kryspin Baran prowadzi przemyślaną politykę transferową i sprowadza do drużyny odpowiednich ludzi. Choć ostatni sezoni nie był tak dobry, jak można było się spodziewać, to zawiercianie nie składają bronii i szykują się już na najbliższe rozgrywki. 
 
Nowym szkoleniowcem Jurajskich Rycerzy został Igor Kolaković. Kibicom siatkówki nie trzeba przedstawiać tego nazwiska - mistrz Europy i Azji oraz brąz mistrzostw Świata, to tylko niektóre tytuły, które na swoim koncie ma 55-latek. 
 
– Liczymy na jego wsparcie i na to, że pod jego ręką zarówno sztab, jak i zawodnicy staną się lepsi. W naszej decyzji nie bez znaczenia był fakt, że, poza niekwestionowaną wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem i temperamentem, jest to szkoleniowiec ze świetną opinią wśród nie tylko środowiska, ale i siatkarzy, z którymi pracował. Tylu słów typu „mój siatkarski ojciec” czy „zawdzięczam mu wszystko w siatkówce” od dużych postaci jeszcze nigdy nie usłyszałem. Fakt, że zawodnicy najwyższej klasy po zakończeniu współpracy mają go za osobę, która miała bardzo istotny wpływ na rozwój ich talentu, nie jest bez znaczenia zarówno pod względem relacji międzyludzkich, jak i skuteczności trenerskiej pracy – powiedział prezes klubu Kryspin Baran. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij