https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-16 09:13:00

Developres SkyRes Rzeszów zainteresowany Louisą Lippmann

Czy Louisa Lippmann dołączy do Developresu SkyRes Rzeszów? (fot. instagram.com/louisa_lippmann)
Czy Louisa Lippmann dołączy do Developresu SkyRes Rzeszów? (fot. instagram.com/louisa_lippmann)
Developres SkyRes Rzeszów jest zainteresowany sprowadzeniem Louisy Lippmann. 26-letnia niemiecka siatkarka od stycznia reprezentuje barwy Schweriner SC.
 
Louisa Lippman znalazła się na celowniku Developresu SkyRes Rzeszów, jak podają nowiny24. 26-letni atakująca w stycznia wróciła z Chin do Niemiec. W barwach Shanghai Dunlop grała w sezonach 2019-20. W tym czasie zdobyła wicemistrzostwo Chin.
 
W styczniu podpisała ponownie kontrakt z Schweriner SC. Z tą ekipa w latach 2016-18 sięgała po mistrzostwo Niemiec. Jednak nie będzie tam grała w kampanii 2020/21 i rozgląda się za nowym zepołem.
 
Inna kandydatką do zastąpienia Katarzyny Zaroślińskiej-Król, która odchodzi do ŁKS-u Commercecon Łódź, według portalu nowiny24 jest Jovana Brakocević-Canzian z Igor Gorgonzola Novara. Do włoskiej ekipy dołączyła Malwina Smarzek-Godek i prawdopodobnie 32-letnia Serbka będzie musiała szukać sobie nowego klubu.
 
W kolejnym sezonie w ekipie z Rzeszowa będzie grała Jelena Blagojević, która wczoraj podpisała nową umowę. Ponadto nadal w drużynie "Rysic" występować będą Aleksandra Krzos oraz Daria Przybyła. Blisko dołączenia do Developresu SkyRes Rzeszów są Aleksandra Rasińska, Marta Krajewska oraz Juliette Fidon-Lebleu.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij