http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-03-09 14:21:00

Grzegorz Opaliński: Cieszę się, że podnieśliśmy się i wygraliśmy

fot. iTV Wisła
fot. iTV Wisła
Siarka Tarnobrzeg odwróciła losy meczu i wygrała z Jutrzenką Giebułtów 3-1. Zobaczcie co po meczu powiedział Grzegorz Opaliński. 
 
- Chcę przede wszystkim pogratulować mojej drużynie, tego że odwróciliśmy losy spotkania. W poprzedniej rundzie było nam ciężko to zrobić, jak traciliśmy bramkę to już "szło to jak po grudzie". Byliśmy wówczas nerwowi i zazwyczaj albo remisowaliśmy albo przegrywaliśmy. Cieszę się, że podnieśliśmy się i wygraliśmy ten mecz. Dziękuję za to drużynie - powiedział Grzegorz Opaliński na konferencji prasowej po meczu z Jutrzenką Giebułtów.
 
- Każdy musi dać z siebie maksa. Uważam, że wtedy kibice będą przychodzili na nasz stadion i my będziemy zyskiwali u nich szacunek. Wiemy, że w sporcie różnie bywa. Możemy przegrywać, możemy wygrywać ale każdy kibic chce widzieć, że zespół daje z siebie wszystko. Dzisiaj zawodnicy, którzy byli na boisku dali z siebie wszystko. Pierwszy mecz zawsze jest niespodzianką. Tym bardziej, że w sparingach szło nam różnie. Nie wygraliśmy żadnego meczu kontrolnego. Doznaliśmy w tygodniu dwóch dotkliwych porażek. Najpierw z Koroną Kielce 0-4, później z Garbarnią Kraków 0-7, ale ja mimo niepewności byłem spokojny - kontynuuje opiekun Siarki Tarnobrzeg.
 
- Uważam, że trafiliśmy z formą nieźle, w drugiej połowie wydarliśmy Jutrzence to zwycięstwo. Mogliśmy zdobyć jeszcze kilka bramek, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Najważniejsze, że strzeliliśmy dwie bramki więcej od przeciwnika. Graliśmy dziś z zespołem, który był bardzo odważny. Nie spodziewałem się tak grającej Jutrzenki. Jeśli tak będą grać w kolejnych meczach to mają duże szansę, aby się utrzymać czego im życzę - zakończył Opaliński.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

civestcal 2020-03-09 18:36:19 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij