https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-03-08 08:03:08

Koszulki piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnym – co to takiego?

Podobne tematy stroje piłkarskie
Koszulki piłkarskie z nadrukiem to podstawowe wyposażenie każdej drużyny piłkarskiej. Wybór metody nadruku jest niezwykle ważny. To on jest najczęściej odpowiedzialny za trwałość i żywotność koszulki piłkarskiej.
 
Bo co z tego, że koszulka do piłki nożnej jest w doskonałym stanie, skoro nadrukowane na niej litery zaczęły pękać i się odklejać? Jak dokonać dobrego wyboru i połączyć jakość wykonania z najlepszą metodą nadruku?

Sekret trwałości koszulek piłkarskich z nadrukiem – sublimacja!

Przykładem na połączenie wysokiej jakości dzianiny poliestrowej i trwałego nadruku, który jest praktycznie nie do zdarcia, jest oferta producenta odzieży sportowej PEHA. Koszulki piłkarskie z nadrukiem od PEHA (dostępne na stronie https://pehasports.com)  mają nie tylko profesjonalny wygląd, ale są też trwałe. Co więcej, PEHA oferuje usługę sublimacji bezpłatnie i to bez górnych limitów ilościowych! Oznacza to, ze każda drużyna może zaopatrzyć się w profesjonalne koszulki piłkarskie z nadrukiem bez ponoszenia dodatkowych kosztów wynikających z konieczności personalizacji. Wysokogatunkowe dzianiny, atrakcyjne motywy graficzne, sportowa, nowoczesna linia koszulek to definicja polskiej marki sportowej PEHA.
 

Czemu sublimacja?

Sublimacja polega na „wtopieniu” dowolnego, dostarczonego przez drużynę projektu w włókna koszulki. Specjalne urządzenia drukujące, za wykorzystaniem wysokim temperatur nanoszą specjalny tusz w strukturę przędzy poliestrowej. Cały proces sublimacji jest dość długi i skomplikowany, ale efekt ostateczny jest tego wart. Nadruk jest również odpowiednio zabezpieczany – dzięki temu, koszulki piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnym nie tracą kolorów, nie blakną i nie farbują. Ponadto, naniesiony na dzianinę projekt staje się integralną częścią dzianiny – napisy nie odkleją się i nie roztopią podczas prasowania, ponieważ nadruk staje się integralną częścią koszulki.

Producent odzieży sportowej PEHA, poza bezpłatną usługą sublimacji oferuje również możliwość wykonania koszulek piłkarskich na indywidualne zamówienie. Dzięki temu, każda drużyna może wprowadzić w życie swój własny, nawet najbardziej oryginalny projekt w praktycznie dowolnej wersji kolorystycznej!

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij