https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-05 14:00:00

Kadra Texom Sokoła Sieniawa na rundę wiosenną 2019/2020

foto. Radosław Kuśmierz
foto. Radosław Kuśmierz
Klub prowadzony przez Ryszarda Kuźmę zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli III ligi gr.IV. Zobaczcie ich skład na rundę wiosenną!
 
Texom Sokół Sieniawa liczył chyba na nieco więcej po rundzie jesiennej. Piłkarze Ryszarda Kuźmy mimo tego, że są dopiero na jedenastej pozycji, to do czwartej w tabeli Stali Kraśnik tracą zaledwie dwa punkty. Najbliższa runda będzie więc bardzo ważna dla zawodników z Sieniawy, bo na plecach również czują oddech rywali. 
 
Pomóc w dobrej grze mają nowo sprowadzeni zawodnicy. Skład wzmocniła dwójka z Kraśnika: Sebastian Ciołek i Michał Wawryszczuk. Poza tym klub zakontraktował Macieja Kitlińskiego oraz Daquana Kinga. Formacja ofensywna została też wzmocniona przez Dominika Pikiela z Izolatora Boguchwała. Po tym jak z klubem pożegnał się Matthew Korzewicz, jego miejsce zajął młody Krystian Buła z Pogonii Lubaczów.
 
Z Sieniawą oprócz wyżej wymienionego golkipera pożegnali się też: Patryk Fryc (MKS Arłamów Ustrzyki Dolne), Sebastian Brocki (Strug Tyczyn), Łukasz Skrzypek (Wieczysta Kraków), Dominik Ochał (Stal Stalowa Wola) i Dominik Kalinowski (Zagłębie Lubin)
 
- Okres przygotowawczy poszedł zgodnie z planem. Jestem zadowolony z tego, że wszystkie jednostki treningowe zostały przeprowadzone. Cieszy mnie również frekwencja na treningach i jakość pracy, którą wykonali zawodnicy. Obyło się bez kontuzji i chorób. Niestety były też minusy - ostatnie dwa tygodnie były nieco gorsze, bo pogoda pokrzyżowała nam plany przez co nie mamy możliwości korzystania z boiska treningowego. Robimy wszystko, żeby jakoś zaradzić tej sytuacji, ale nie wszystko zależy od nas - powiedział nam Ryszard Kuźma, trener Texom Sokoła Sieniawa

Kadra Texom Sokoła Sieniawa na rundę wiosenną 2019/2020

Bramkarze: Krystian Buła, Sebastian Ciołek
Obrońcy: Dawid Burka, Kacper Drelich, Szymon Kardyś, Sebastian Kowalczyk, Jarosław Lis, Sebastian Padiasek, Damian Skała
Pomocnicy: Damian Jędryas, Mateusz Kalin, Oskar Majda, Dominik Pikiel, Bartłomiej Purcha, Paweł Rogala, Michał Wawryszczuk 
Napastnicy: Bartłomiej Buczek, Paweł Hass, Daquan King, Michał Kitliński, Łukasz Mazurek

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

ubinhy 2020-03-05 18:59:38 0 2

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Tata 2020-03-05 21:22:13 1 3

Bedzie awans

Leszek Pierdzid****a 2020-03-06 14:44:01 2 0

Te ogórki to się nadają na mizerię a nie do piłki .

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij