http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-03-05 08:03:00

Krzysztof Ignaczak: "Nie udało mi się zrealizować celu z powodu sił wyższych"

foto. Asseco Resovia
foto. Asseco Resovia
Nie milkną echa wokół Asseco Resovii. W klubie tworzy się coraz większe "bagno", a wyników jak nie było, tak nie ma. Polecamy wywiad z byłym prezesem Krzysztofem Ignaczakiem, którego udzielił dla Radia Centrum.
 
"Zatrudnienie Piotra Gruszki było moim pomysłem. Przed sezonem były rozmowy z panem Cretu, ale w tym przypadku warunki finansowe były decydującą kwestią. Rozmawialiśmy również z Vitalem Heynenem, ale sam zainteresowany nie chciał zgodzić się na prowadzenie Resovii, bo chce się skupić na kadrze. Jeśli chodzi o Andreę Anastasiego, to wyprzedził nas z ofertą Piotr Gacek, a trener Anastasi jest człowiekiem honoru i od razu stwierdził, że podpisze kontrakt w Warszawie" - powiedział w wywiadze Krzysztof Ignaczak
 
Ignaczak miał 3-letni plan budowy drużyny w oparciu o zawodników młodych i do nich dokooptowani mieli być doświadczeni siatkarze. Były prezes Asseco Resovii nie mógł zrealizować tych zamiarów, bo nie wszystko zależało od niego. - Tak, jak powiedziałem decydujące zdanie w kwestii sprowadzenia zawodników zawsze miał Adam (Adam Góral – właściciel klubu przyp.red). Myśmy przedstawiali jakąś swoją koncepcję razem z Piotrem. 
 
Nie wszystkie transfery, o których starała się wymieniona dwójka doszły do skutku. W wywiadzie „Igła” mówił, że naciskali na sprowadzenie Bartosza Kwolka, Tomasza Fornala i Norberta Hubera.
 
Mistrz świata w siatkówce mężczyzn ma też receptę na zarzegnanie obecnego kryzysu. - Ja wiem, którą drogą powinna pójść Asseco Resovia. Trzeba zrobić krok wstecz. Musimy inaczej zbudować i utworzyć drużynę na kolejny sezon. Klub musi sprowadzić chłopaków, którzy będą wierni i lojalni dla Resovii. - kończy były prezes.
 
Z rozmowy mogliśmy wywnioskować, że Ignaczak chciał wprowadzić kary finansowe dla zawodników, ale wniosek został oddalony.
 
Poruszany został też temat pracy obecnego szkoleniowca Pasów, Emmanuele Zaniniego. - Zachowania trenera Zaniniego są wobec niektórych chłopaków bardzo nieeleganckie - dodaje Ignaczak. 
 
Całość możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=XGTu-suj9Vg&t=2541s

 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

mevove 2020-03-05 09:31:11 0 3

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Gejzer 2020-03-05 20:45:59 1 2

Polecam lepszy...
stalrzeszow.pl
Taaak chłopaki ;*

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij