https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-02 17:43:37

Stroje piłkarskie z nadrukiem od PEHA – bezpłatna sublimacja!

Podobne tematy stroje piłkarskie
Drużynowe stroje piłkarskie z nadrukiem zwykle wiążą się z większym, jednorazowym wydatkiem. Niezależnie od zamawianych ilości, cena powinna być atrakcyjna, stosowna do jakości, a ogólny wygląd kompletów piłkarskich – profesjonalny i zgodny z aktualnymi trendami. Polski producent odzieży sportowej PEHA, oferuje szeroki wybór strojów piłkarskich z nadrukami sublimacyjnymi.

PEHA – klubowe stroje piłkarskie z nadrukiem gratis!

Sklep piłkarski PEHA  udostępnia aż 25 gotowych, modnych propozycji kompletów meczowych. Każdy z nich dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki tak dużej ofercie, każdy zespół znajdzie stroje piłkarskie idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Co więcej, każde zamówienie zawierające co najmniej 6 sztuk kompletów (co w przypadku wyposażania całej drużyny jest gwarantowane) jest objęte bezpłatną usługą personalizacji.
 
Nadruki na stroje piłkarskie od PEHA są wykonywane profesjonalną i trwałą metodą sublimacji. Ten sposób gwarantuje niesamowitą jakość nadruku, który staje się integralną częścią koszulki. Każda personalizacja wykonana przez PEHA jest niesamowicie trwała. Kontury projektu są bardzo ostre, kolory żywe, a cały projekt, tak jak kolory koszulki – są odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak: deszcz, promienie słoneczne, pot itp. Na dzianinę można nanieść praktycznie każdy projekt – może to być herb, logotyp sponsora, dowolny napis i numer.
 

Możliwość realizacji indywidulanych projektów

Poza bezpłatną sublimacją, producent odzieży sportowej PEHA umożliwia również realizację indywidualnych zamówień. Jeśli drużyna piłkarska nie znalazła w ofercie idealnego dla siebie stroju piłkarskiego, nadal może cieszyć się jakością dzianiny wykorzystywanej przez producenta. Sklep piłkarski PEHA przewiduje wykonanie indywidualnych strojów piłkarskich z nadrukiem według dostarczonego przez zamawiającego, własnego projektu!

Najlepsza polska jakość i polskie wykonanie

Stroje piłkarskie z nadrukiem od PEHA są w całości produkowane w Polsce. Co więcej, do szycia kompletów sportowych, PEHA wykorzystuje wyłącznie, najlepsze polskie dzianiny funkcyjne. Dzianina poliestrowa CoolMax, charakteryzuje się czterokanałową budową przędzy, która ma niesamowite właściwości. Materiał ten jest nie tylko trwały, lekki i przyjemny w dotyku – jego główną zaletą jest funkcja chłodzenia ciała. Dzianina CoolMax pochłania wilgoć z ciała piłkarza i natychmiast odprowadza ją na zewnątrz materiału, ponadto jest szybkoschnąca! Te wszystkie cechy sprawiają, że trening i mecz w polskich strojach piłkarskich PEHA są niezwykle komfortowe.

Szeroki wybór strojów piłkarskich z nadrukiem wykonanym gratis to jedna z zalet, które sprawiają, że coraz większa rzesza piłkarzy stawia na odzież sportową PEHA. Nowoczesne wzornictwo, duża elastyczność i swoboda podczas składania i realizacji nawet najwymyślniejszych zamówień to mocne cechy producenta odzieży sportowej PEHA. Dodatkowo, każdy kto wyznaje tzw. lokalny patriotyzm, przy wyborze strojów piłkarskich powinien kierować się nie tylko ogólnymi walorami estetycznymi strojów, ale również ich pochodzeniem - te od PEHA są w 100% z Polski!

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij