http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-02-29 17:02:43

Ciekawe pomysły na unikalny prezent

Otrzymywanie prezentów to bez wątpienia wielka przyjemność. Jednak również dawanie ich jest w stanie sprawić, że poczujesz się świetnie – wystarczy nieco wysiłku włożonego w wybór odpowiedniego upominku. Szczery zachwyt obdarowywanego z pewnością wynagrodzi Ci ten trud. Oto kilka ciekawych pomysłów na oryginalny i unikalny prezent.

Garść dobrych rad

Nigdy nie kupuj rzeczy, która Twoim zdaniem jest niezbyt dobrze wykonana, niesolidna lub niepraktyczna. Jeśli nie przekonuje Ciebie, to obdarowywanego również nie zachwyci. Jeżeli chcesz kupić ubrania – dobrze się zastanów i upewnij, że znasz gust solenizanta. Zadbaj też o dokładny rozmiar i wybierz właściwą długość oraz szerokość. Nie chcesz przecież, by np. droga koszula, którą kupiłeś ojcu z okazji urodzin, nigdy nie została przez niego założona z powodu zbyt krótkich rękawów.

Wybieraj upominki zgodne z zainteresowaniami osoby, którą chcesz uszczęśliwić prezentem. Namiętnego gracza komputerowego zachwyci najnowsza część ulubionej produkcji, natomiast kogoś, kto uwielbia sport – karnet na squasha.

Prezenty spersonalizowane

Ciekawym i nieszablonowym rozwiązaniem problemu związanego z próbą znalezienia odpowiedniego prezentu dla Twoich bliskich jest wybór upominku spersonalizowanego. Co to takiego? To zazwyczaj przedmiot, który możesz opatrzyć własnym, wymyślonym przez siebie napisem.
 
Treść jest dowolna – może przypominać datę, z okazji której prezent został wręczony, może zawierać też imię, nazwisko lub przezwisko obdarowywanego, jego ulubione powiedzonko czy też cytat z książki. Warunek jest jeden – musisz skorzystać z własnej wyobraźni! Napis, zawierający wymyśloną przez Ciebie treść, zostanie naniesiony na przedmiot dzięki najnowocześniejszej technice laserowej. Dobrze się zatem zastanów, jaki wybrać oryginalny prezent na urodziny – znajdź inspirację w personalizowanej poduszce, eleganckim portfelu, praktycznym multitoolu, T-shircie, uroczym kubku, solidnej desce do krojenia, zapalniczce, ciepłym kocyku czy wytwornej karafce. Te i więcej przedmiotów, które możesz spersonalizować, znajdziesz na stronie mygiftdna.pl.
 

Tych rzeczy nie kupuj!

Jakich prezentów unikać? Przede wszystkim zwierząt. Powodów jest wiele – żywe stworzenie to nie zabawka, czy przedmiot, który po zużyciu można odrzucić w kąt. Ponadto, nie zawsze możesz mieć pewność, czy solenizant ma w domu odpowiednie warunki na utrzymanie i doglądanie danego gatunku zwierzaka. Teoretycznie, może być również uczulony na sierść.
 
Wystrzegaj się także prezentów, które mogą wprowadzić obdarowywanego w zakłopotanie – kupno jakiegokolwiek piwa, wina czy wódki dla kogoś, kto w przeszłości cierpiał na chorobę alkoholową, może okazać się ogromnym faux-pas. Wręczenie bliskiemu kolejnej pary skarpet to również nie najlepszy pomysł – taki prezent, (o ile solenizant sam go sobie nie zażyczył) może zostać odebrany jako wyjątkowo banalny i nieprzemyślany. Obdarowywany może wręcz pomyśleć, iż nie chciało Ci się włożyć w podarunek serca, czasu i środków – tym samym poczuje się zlekceważony i urażony.
 
Jeśli poszukujesz wyjątkowego podarunku dla kogoś bliskiego – postaw na prezent spersonalizowany!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij