fot. Wisła Płock
PGE Stal Mielec kontynuuję ofensywę transferową, tym razem do klubu ma dołączyć doświadczony obrońca, Jarosław Fojut. 32-letni zawodnik grał ostatnio w ekstraklasowej Wiśle Płock, w której wystąpił w czterech spotkaniach obecnego sezonu.
Po sprowadzeniu Rafała Strączka i Roberta Dadoka, działacze PGE Stali Mielec decydują się na kolejny ruch transferowy. Bardzo blisko przenosin na Solskiego 1 jest Jarosław Fojut, który jest dobrze znany kibicom PKO Ekstraklasy.
W przeszłości grał między innymi w Pogoni Szczecin i Śląsku Wrocław, z którym zdobył mistrzostwo Polski w sezonie 2011/2012. Poza tym Fojut występował w szkockim Dundee United, w barwach którego zaliczył 36. występów.
Warto odnotować, że 32-latek był jedną nogą w Celticu Glasgow, który w tamtym czasie wypuścił „w świat” wielu świetnych piłkarzy. Jednym z nich był obrońca Liverpoolu FC, Virgil Van Dijk, który został sprowadzony do Szkocji, po tym jak Fojut nie przeszedł testów medycznych i transfer nie doszedł do skutku.
Czytaj także
2020-01-20 17:16
Kacper Sadłocha wraca z RC Lens do PGE Stali Mielec!
2020-01-20 17:49
Czy to koniec sagi? Snajper został oficjalnie zaprezentowany
2020-01-20 19:27
Lider 4 ligi konkretnie się wzmacnia! Bierze piłkarza Resovii
2020-01-20 22:03
Były piłkarz Siarki wraca na Świętokrzyską 11!
Komentarze (2)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.