http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-01-18 13:52:22

Sparing: Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Wisłoka Dębica 2-1

Damian Lubera zdobył jedyną bramkę dla Wisłoki (fot. Radosław Kuśmierz)
Damian Lubera zdobył jedyną bramkę dla Wisłoki (fot. Radosław Kuśmierz)
Szkoleniowiec dębiczan daje mocny wycisk swoim podopiecznym. Dziś biało-zieloni rozegrali grę kontrolną z rezerwami pierwszoligowca.
 
Wisłoka Dębica ma za sobą kolejną grę kontrolną. Beniaminek trzeciej ligi w sobotni poranek zmierzył się z rezerwami Bruk-Betu Termalici Nieciecza. Spotkanie nienajlepiej ułożyło się dla dębiczan, którzy do przerwy przegrywali 1-0.
 
Po zmianie stron, biało-zieloni próbowali jeszcze odwrócić stan rywalizacji, która ostatecznie zakończyła się wygraną miejscowych. Podkarpacka drużyna zdołała jednak zdobyć bramkę, a idealne podanie Łukasza Siedlika wykorzystał Damian Lubera. Dariusz Kantor w tym meczu testował dwóch nowych zawodników.
 
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Wisłoka Dębica 2-1 (1-0)
 
Bramka dla Wisłok: Damian Lubera
 
Wisłoka Dębica: Dybski (Prus) - Pelc (Mazur), Cabała, Król - Zawodnik testowany (Ciężkowski), Sojda, Zawodnik testowany, Wrzosek, Bożek - Lubera, Siedlik

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-01-18 14:01:02 4 3

Jak się marnuje tak zwane setki to się przegrywa. 120 podań w polu karnym a nie ma kto lutnąć na bramkę. Ale dobry test mecz w Wykonaniu Wisłoki

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij