Koniec meczu
Haiti 0
Szkocja 1
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Brazylia 3
Haiti 0
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Panama 0
Chorwacja 1
gr. L - MŚ 2026
Koniec meczu
Kolumbia 1
DR Konga 0
gr. K - MŚ 2026
Koniec meczu
Bośnia i Hercegowina 3
Katar 1
gr. B - MŚ 2026
Koniec meczu
Szwajcaria 2
Kanada 1
gr. B - MŚ 2026
Koniec meczu
Maroko 4
Haiti 2
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Szkocja 0
Brazylia 3
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Czechy 0
Meksyk 3
gr. A - MŚ 2026
Koniec meczu
RPA 1
Korea Południowa 0
gr. A - MŚ 2026
Koniec meczu
Innpro ROW Rybnik 56
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 34
Metalkas 2. Ekstraliga
Koniec meczu
Curaçao 0
Wybrzeże Kości Słoniowej 2
gr. E - MŚ 2026
Koniec meczu
Ekwador 2
Niemcy 1
gr. E - MŚ 2026
Koniec meczu
Japonia 1
Szwecja 1
gr. F - MŚ 2026
Koniec meczu
Tunezja 1
Holandia 3
gr. F - MŚ 2026
Koniec meczu
Paragwaj 0
Australia 0
gr. D - MŚ 2026
Koniec meczu
Turcja 3
USA 2
gr. D - MŚ 2026
Koniec meczu
Pres Grupa Deweloperska Toruń 67
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa 23
PGE Ekstraliga
Koniec meczu
Betard Sparta Wrocław 51
Bayersystem GKM Grudziądz 39
PGE Ekstraliga
Koniec meczu
Norwegia 1
Francja 4
gr. I - MŚ 2026
Koniec meczu
Senegal 5
Irak 0
gr. I - MŚ 2026
Koniec meczu
Republika Zielonego Przylądka 0
Arabia Saudyjska 0
gr. H - MŚ 2026
Koniec meczu
Urugwaj 0
Hiszpania 1
gr. H - MŚ 2026
Koniec meczu
Egipt 1
Iran 1
gr. G - MŚ 2026
Koniec meczu
Nowa Zelandia 1
Belgia 5
gr. G - MŚ 2026
Dziś, 19:30
Cellfast Wilki Krosno -
ZKS Stal Rzeszów -
Metalkas 2. Ekstraliga
Dziś, 23:00
Chorwacja -
Ghana -
gr. L - MŚ 2026
Dziś, 23:00
Panama -
Anglia -
gr. L - MŚ 2026
Jutro, 01:30
DR Konga -
Uzbekistan -
gr. K - MŚ 2026
Jutro, 01:30
Kolumbia -
Portugalia -
gr. K - MŚ 2026
Jutro, 04:00
Algieria -
Austria -
gr. J - MŚ 2026
Jutro, 04:00
Jordania -
Argentyna -
gr. J - MŚ 2026
Jutro, 17:30
Moonfin Magnus Ostrów Wielkopolski -
Polonia Piła -
Metalkas 2. Ekstraliga
Jutro, 19:00
Stelmet Falubaz Zielona Góra -
Orlen Oil Motor Lublin -
PGE Ekstraliga
Jutro, 21:00
Gezet Stal Gorzów -
Fogo Unia Leszno -
PGE Ekstraliga

90 minut z: Grzegorz Pastuszak [WYWIAD]

Foto Ekoball Stal Sanok
Foto Ekoball Stal Sanok
Kolejne "90 minut z..." i kolejna z ikon Podkarpackiej piłki.,Grzegorz Pastuszak, były zawodnik takich klubów jak Karpaty Krosno, Stal Sanok czy Polonia Przemyśl, obecnie spełniający się jako trener. 
 
"90 minut z..." to nowy cykl podkarpacieLIVE, który ma na celu przybliżyć Wam nieco sylwetki podkarpackich zawodników. 90 minut w 25 pytaniach, które zadaliśmy piłkarzom żebyście mogli dowiedzieć się o nich nieco więcej.
 
Imię i nazwisko: Grzegorz Pastuszak
Data urodzenia: 05.02 1972
Dokładna pozycja: W trakcie jak grałem w piłkę to skrzydłowy i ofensywny pomocnik, a jak się bawię to wszędzie oprócz bocznych sektorów boiska ...
 
Aktualny klub: Aktualnie... byłem przez pół roku w Grabówce ale nie wiem czy dalej jestem?!
Wcześniejsze kluby: wychowanek Stal Sanok , Izolator Boguchwała , Karpaty Krosno , Dynovia Dynów , Polonia Przemyśl , Galicja Cisna i Brzozovia Brzozów to do 2006 roku i w tych klubach grałem. Po 2006 roku juz się bawię na boisku pomagając młodszym kolegom i robię to do teraz. Po 2006 roku grający trener  LKS Zarszyn, Sanovia Lesko, Leśnik Baligród, Bieszczady  Ustrzyki Dolne, Bukowianka Bukowsko , Lks Tarnawa i Grabowianka Grabówka.
90 minut z Grzegorzem Pastuszakiem, czyli szybki mecz w 25 pytaniach:
 
1. Zostałem piłkarzem, bo… ?
Tato był piłkarzem i  chyba nie miałem wyjścia eheheheh.
 
2. Jeśli nie piłkarz to… ?
Nauczyciel,  też tak jak ojczulek i troszkę teraz żałuję że... nie zostałem zawodowym piłkarzem, a mogłem.
 
3. Największy piłkarski wzór?
Z Polaków,słynny diabeł czyli Andrzej Szarmach za grę głową oraz Marco Van Basten.
 
4. Klub któremu kibicujesz od dziecka?
W sumie to nie ma takiego, po prostu lubię oglądać wszystkie ligi i mam kilka klubów którym bardziej kibicuję.
 
5. Zespół w którym nigdy byś nie zagrał?
No właśnie jak dla mnie to nie ma takiego.  Jako Sanoczanin grałem i w Karpatach i Polonii Przemyśl (antagonistyczne zgody kibiców z kibicami Stali) i wcale tego nie żałuję a nawet jestem bardzo zadowolony bo poznałem w jednym i drugim klubie super kolegów.  Mógłbym grać wszędzie jakbym stwierdził że to jest dla mnie korzystne i tak wszyscy powinni do tego tematu tak podchodzić .
 
6. Najlepszy trener z którym pracowałeś?
Wszyscy z którymi pracowałem coś wnieśli do mojego CV piłkarskiego a najbardziej Tato bo mnie trenował do 17 roku życia w grupach młodzieżowych Stali Sanok. 
 
7. Z którym arbitrem poszedłbyś na piwo?
Tomasz Musiał za to że zawsze konkretny na boisku i super prowadzi mecze . Jest też jeden Witold, on akurat nie potrafi sędziować i chętnie bym mu wytłumaczył co robi źle może by się poprawił...
 
8. Ekstraklasa w TV czy lokalna piłka na stadionie?
Lokalna, bo można połączyć z kabaretem...
 
9. Mam słabość do...
Oglądania snookera w telewizji.
 
10. Czy masz przedmeczowe rytuały/przesądy?
Nie...śmieję się z tego.
 
11. Największy motywator w szatni?
Zych Łukasz i  Załoga Paweł.
 
12. Największy żartowniś w szatni?
Kamil Walaszczyk
 
13. Ile Twoim zdaniem powinien zarobić piłkarz w lidze w której występujesz ? 
Jak Cię widzą tak Cię piszą...
 
14. Poziom sportowy ponad pieniądze ? 
Jak najbardziej ale im wiek większy to proporcje mogą się zmieniać. Oczywiście dopiero po 30-stce....
 
15. Najtrudniejszy mecz w życiu?
Baraż z Orlętami Łuków o awans do II ligi w 1998 roku. Atmosfera była tak napięta że działacze w przerwie nie wypuścili Nas z szatni ...
 
16. Najgłupsza kartka w karierze?
3 Liga: Panie Sędzio daj kartkę - nie, no Kur... daj! ok masz!!!
 
17. Twój największy wybryk podczas zgrupowania/okresu przygotowawczego?
To pytanie proszę skierować do Roberta Mastaja...
 
18. Trener mentalny czy niekoniecznie?
Nie, albo jesteś piłkarz albo...zmień zainteresowania.
 
19. Pierogi czy kurczak z ryżem?
Pierogi
 
20. Morze, góry czy Mazury?
Morze
 
21. Zwiedzanie czy relaks na leżaku?
Relax
 
22. Impreza w klubie czy domówka?
Domówka
 
23. „Granie na podwójnym gazie”?
Nie wiem co to jest... eheheheheh 
 
24. Czego najbardziej żałujesz w trakcie piłkarskiej kariery?
Że nie zaryzykowałem i nie postawiłem na początku na piłkę, studia mogły poczekać teraz tak myślę.
 
25. Po zakończeniu kariery będę…?
W sumie to ja już jestem nauczycielem od 24 lat w II LO Sanok oraz trenerem w Ekoball Sanok grupa junior młodszy obecnie.
Czytaj także
Komentarze
Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.