https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2020-01-14 20:17:00

Izolator Boguchwała po pierwszym treningu

Izolacja po pierwszym treningu (fot. ZKS Izolator Boguchwała)
Izolacja po pierwszym treningu (fot. ZKS Izolator Boguchwała)
Biało-zieloni spotkali się po świątecznej przerwie na pierwszych zajęciach. Wzięło w nich udział 19 zawodników, w tym trzech było testowanych.
 
Izolator Boguchwała rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej na czwartoligowym froncie. Podopieczni Michała Kachniarza i Michała Bogacza zajęcia rozpoczęli od siłowni, a następnie przenieśli się na boisko. Zespół z Boguchwały będzie trenował cztery razy w tygodniu.
 
Kibice jednak najbardziej czekają na transfery. Na treningu pojawiło się trzech nowych graczy, jednak ich personalia są póki co nieznane. Zespół pierwszą gre kontrolną, rozegra dopiero w lutym. Rywalem Izolacji w pierwszym sparingu będzie Crasnovia Krasne, która na codzień występuje w rzeszowskiej okręgówce.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-01-15 10:49:05 1 1

3-ch czyli x y z

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem