https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-08 15:01:59

Developres SkyRes Rzeszów rozegra dwa kontrolne sparingi

foto. Developres SkyRes Rzeszów
foto. Developres SkyRes Rzeszów
Siatkarki Stephana Antigi nie próżnują w nowym roku i ciężko przygotowują się do drugiej części sezonu. W najbliższym czasie Rysicie rozegrają dwa sparingi z DPD Legionovią Legionowo. Pierwszy już jutro o 17.00 w Ropczycach. 
 
Starcie z drużyną Alessandro Chiappiniego będzie dobrym przetarciem przed zbliżającym się pojedynkiem w Pucharze CEV z UYBA Volley. Wcześniej jeszcze Rysice zagrają ligowy mecz z Pałacem Bydgoszcz. 
 
Jak widać szykuję się pracowity styczeń dla siatkarek Stephana Antigi, sparingi z Legionovią mają pomóc drużynie płynnie wejść w rytm meczowy. W obecnym sezonie rzeszowianki mierzyły się już dwukrotnie ze swoimi przeciwniczkami, wygrywając 3:1 i 3:2. Legionowianki plasują się w tabeli LSK na wysokim czwartym miejscu, więc z pewnością są godnym rywalem do sprawdzenia sił. 
 
Pierwszy ze sparingów zostanie rozegrany 9 stycznie o godzinie 17.00 w Ropczycach, zaś mecz numer dwa odbędzie się dzień później w Rzeszowie o 16.00. Spotkania będą otwarte dla widzów, więc serdecznie wszystkich zapraszamy do spędzania czasu na sportowo! 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij