https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-03 16:37:59

Marcel Kotwica podpisał umowę ze Stalą Rzeszów

Marcel Kotwica podpisał kontrakt ze Stalą (fot. Stal Rzeszów)
Marcel Kotwica podpisał kontrakt ze Stalą (fot. Stal Rzeszów)
To o czym dziś informowaliśmy, stało się oficjalnie faktem. Beniaminek sięgnął po mocne nazwisko, które od dłuższego czasu gra na bezpośrednim zapleczu elity.
 
Marcel Kotwica w dniu dzisiejszym podpisał obowiązujący od 1 lipca kontrakt ze Stalą Rzeszów. 28-letni pomocnik od ponad czterech lat związany jest z pierwszoligową Puszczą Niepołomice. Pochodzący z Kraśnika piłkarz w obecnym sezonie wystąpił w 12 spotkaniach Fortuna 1 ligi.
 
Dorobek piłkarza w małopolskim klubie jest imponujący, bowiem rozegrał tam aż 137 oficjalnych spotkań ligowych oraz 14 pucharowych. Pomocnik ma stanowić o sile pomocy beniaminka. Działacze Stali będą jednak dążyć do tego aby Marcel Kotwica mógł grać w niej już wiosną, o czym poinformował już Michał Wlaźlik.
 
-Wszystko zależy od tego, czy Marcel rozwiąże kontrakt ze swoim obecnym klubem lub, czy Puszcza zaakceptuje złożoną przez nas ofertę wykupu. Na tę chwilę żadna ze stron nie poszła na ustępstwa, a kontroferta klubu z Niepołomic jest dla nas nie do zaakceptowania - powiedział dyrektor sportowy klubu z ulicy Hetmańskiej 69.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij