https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-18 11:11:59

Wigilijny Trening ATSB Rzeszów

fot. Akademia Techniki Skills Box
fot. Akademia Techniki Skills Box
Akademia Techniki Skills Box Rzeszów organizuje bezpłatny Wigilijny Trening w Wigilię, czyli 24 grudnia. Jest to druga edycja tego wydarzenia. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym powodzeniem i wzięło w niej udział blisko 50 młodych zawodników z Podkarpacia i nie tylko.
 
- Cieszy nas tak duże zainteresowanie wigilijnym treningiem. W tym roku spodziewamy się w okolicach 70-80 młodych zawodników, zarówno absolwentów akademii, jak i obecnych zawodników. Trening jest również otwarty dla zawodników, którzy do tej pory z nami nie współpracowali - mówi Mariusz Paszkowski, współtwórca organizacji Laboratorium Futbolu, wskład której wchodzi sieć Akademii Techniki Skills Box.
 
Akademie Techniki Skills Box Camp na co dzień funkcjonują w kilkunastu miastach w kraju. Pierwsza z nich powstała właśnie na terenie Rzeszowa w listopadzie 2016 roku. Programem szkolenia Football Lab na chwilę obecną w ATSB Rzeszów objętych jest blisko 60 zawodników z różnych klubów Podkarpacia.
 
- W swoich strukturach zrzeszamy zawodników z różnych klubów. Głównie są to zawodnicy rzeszowskich akademii, jednak na przestrzeni tych kilku lat działalności pojawiali się zawodnicy, którzy cyklicznie dojeżdżali do nas z Krosna, Przemyśla, Jarosławia czy nawet Częstochowy. Cieszy nas fakt, iż wielu absolwentów Akademii Techniki Rzeszów gra w chwili obecnej w topowych polskich klubach. Mamy swoich graczy w akademiach takich klubów jak Legia Warszawa, Raków Częstochowa czy Cracovia Kraków. I to właśnie ci zawodnicy byli główną motywacją na podjęcie się organizacji treningu wigilijnego. Chcemy, żeby w trakcie takiego treningu obecni zawodnicy mieli możliwość konfrontacji umiejętności z zawodnikami, którzy wypłynęli na szersze wody - dodaje Mariusz Paszkowski, który współpracuje również indywidualnie z zawodnikami na poziomie Ekstraklasy czy I Ligi.
 
Wigilijny trening odbędzie się 24.12.2019 o godzinie 10:30 na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów, z która na co dzieńwspółpracuje Football Lab. Zgłoszenia na trening można dokonać poprzez wydarzenie na facebooku.
 
Partnerzy Wigilijnego Treningu ATSB Rzeszów:

- Football Lab System
- MENTALfootball
- Puma Polska
- Radio Centrum Rzeszów
- Salon Piłkarski Sport Południe
- Pączkarnia Graffa
- Pizzeria Farina
- Odżywki-tanio.pl
- Agawa - agencja ubezpieczeniowa
 
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny inowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik złatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu.
 
System Football Lab stworzony został przez interdyscyplinarny zespół ekspertów i jest na bieżąco rozwijany przez trzy ściśle ze sobą współpracujące organizacje, specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach treningu piłkarskiego.
 
Każda z organizacji skupiając się na specyfice piłki nożnej oraz mająca na uwadze kompleksowy rozwój piłkarza stworzyła wycinek systemu w danej  dziedzinie. Eksperci FOOTBALL LAB, SKILLS BOX, MENTALFOOTBALL oraz BODY4FOOTBALL na bieżąco współpracują rozwijając FUNDAMENTY ROZWOJU ZAWODNIKA zgodnie z kierunkiem rozwoju piłki nożnej oraz wymaganiom jakie dyscyplina będzie stawiała piłkarzom w przyszłości. Football Lab współpracował lub współpracuje z takimi klubami jak Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Wigry Suwałki czy Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów. Współpracuje również indywidualnie z kilkunastoma zawodnikami i zawodniczkami na poziomie Ekstraklasy.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij