https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-16 17:33:17

Czuwaj Przemyśl pokonał KSSPR Końskie

Przemyślanie zagrali świetną drugą połowę (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Przemyślanie zagrali świetną drugą połowę (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Podopieczni Macieja Kubisztala wygrali na ciężkim terenie i udanie zakończyli tegoroczne zmagania. Harcerzyki cały czas utrzymują się w ścisłej czołówce.
 
Czuwaj Przemyśl w tym sezonie ma niemały szpital w swoich szeregach i ponownie Maciej Kubisztal nie mógł w pełni skorzystać ze swojej kadry. Od początku jednak spotkanie z KSSPR-em Końskie było bardzo wyrównane.
 
Konkretniejsi w pierwszej części gry byli miejscowi, którzy dość śmiało sobie poczynali na własnym parkiecie. Harcerzyki starali się atakować, jednak doskonale w bramce spisywał się Kamil Buchcic. Dobra gra konecczan poskutkowała tym, że prowadzili oni do przerwy trzema punktami.
 
Przemyślanie nie zamierzali się jednak poddawać i w drugiej połowie wyglądało to już zdecydowanie lepiej. Wraz z upływającym czasem, Czuwaj zyskał przewagę, której już nie oddał do końca spotkania, które zakończyło się na korzyść przyjezdnych.
 
KSSPR Końskie  SRS Czuwaj Przemyśl 25-29 (14-11)
 
KSSPR Końskie: Witkowski, Buchcic – Woś 2, Maleszak 4, Pilarski 3, Wolski 4, Telka 2, Gruszczyński 0, Rurarz 0, Matyjasik 8, T. Napierała 1, Słonicki 1
 
SRS Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Błażkowski 0, Kielar 0, Guzdek 0, Biernat 3, Stołowski 2, Bajwoluk 1, M. Nowak 1, Kroczek 1, Kulka 5, Maciej Kubisztal 7, Michał Kubisztal 9, A. Nowak 0
 
Kary: 8 minut - 4 minuty
 
Sędziowali: Wojciech Bloch (Nakło Śląskie) i Michał Solecki (Tarnowskie Góry)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-12-18 07:59:37 0 0

Jhjjjh

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij