https://www.dikyspray.pl/


2019-12-16 14:12:58

Szkoleniowiec Ekoballu Stal Sanok odbył staż w Lechii Gdański

Foto Mateusz Ostrowski
Foto Mateusz Ostrowski
Mateusz Ostrowski bo o nim mowa, w dniach 10-14 grudnia, czyli okresie poprzedzającym pojedynek Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok w ramach stażu trenerskiego miał możliwość podpatrywania wszystkich zajęć pierwszej drużyny prowadzonej przez Piotra Stokowca.
 
Próćz udziału w zajęciach pierwszej drużyny, popularny "Ostry" uczestniczył w wykładach prowadzonych przez wspomnianego Piotra Stokowca oraz pozostałych członków szatbu szkoleniowego, aktualnie siódmej ekipy najwyższego szczebla polskich rozgrywek.
 
Możemy być pewni że pozyskana wiedza i doświadczenie będą sukcesywnie wdrażane w pracę na rzecz IV ligowego Ekoballu Stal Sanok. 
 
Jak już wcześniej informowaliśmy, pierwszy trening po zimowej przerwie, Trener Mateusz Ostrowski zaplanował na 9 stycznia 2020 roku. 
 
Warto dodać że był to już drugi tegoroczny staż szkoleniowca ekipy z sanockich "Wierchów", po warszatatch w zaprzyjaźnionej Termalice Bruk Bet Nieciecza pod okiem Piotra Mandrysza.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij