2019-12-10 14:28:36

Martin Dobrotka testowany przez FK Pohronie Ziar nad Hronom/Dolna Zdana

Kolejny piłkarz PGE Stali Mielec, trenuje z nowym klubem (fot. PGE Stal Mielec)
Kolejny piłkarz PGE Stali Mielec, trenuje z nowym klubem (fot. PGE Stal Mielec)
Kadra pierwszoligowca powoli się uszczupla, a ręce po piłkarzy z listy transferowej wyciągają kolejne kluby. Słowak może wrócić do ojczyzny.
 
Martin Dobrotka od poniedziałku przebywa na testach w słowackim FK Pohronie Ziar nad Hronom/Dolna Zdana. 34-letni obrońca będzie trenował z klubem do 22 grudnia. Ponadto zainteresowanie piłkarzami PGE Stali Mielec wyrażają także inne kluby.
 
Drogą swojego brata, może podążyć Kristijan Soljic, którego chętnie w swoich szeregach widziałaby Miedź Legnica. Łukasz Janoszka może zaś wrócić na Śląsk. Usługami 32-letniego bytomianina, zainteresowany jest Ruch Chorzów, o czym pisaliśmy tu
 
Są jednak dobre wieści, bowiem po okresie wypożyczeń, na Solskiego 1 mogą powrócić Arkadiusz Słysz z KS-u Wiązownica oraz Rafał Strączek z Motoru Lublin. Obaj golkiperzy regularnie grali w swoich zespołach, które na dodatek są wysoko po rundzie jesiennej w swoich ligach.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij