https://www.dikyspray.pl/


2019-11-28 13:11:21

Marcin Pirga - fotografia ślubna. Jeśli masz wesele i szukasz fotografa to już nie szukaj ;)

fot. Marcin Pirga - fotografia ślubna
fot. Marcin Pirga - fotografia ślubna
Planujecie wesele i szukacie fotografa, który wykona Wam sesje ślubną? Mamy dla Was człowieka, który zna się na rzeczy - Marcin Pirga, fotografia ślubna.
 
Z Marcinem Pirgą mieliśmy okazję współpracować wielokrotnie przy okazji zdjęć sportowych - bo robił ich dla nas sporo. I nie tylko dla nas. Od pewnego czasu jednak zajmuje się głównie fotografią ślubną i sesjami narzeczeńskimi - z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że się w tym specjalizuje, więc jeżeli szukacie dobrego fotografa na ślub, warto skorzystać z jego usług.
 
- Obecnie zajmuję się fotografowaniem ślubów i sesji narzeczeńskich. Próbuję wyłapać wszystkie smaczki pomiędzy "zakochańcami" - przyznaje Marcin Pirga, który jest fotografem na ślubach już od kilku lat.
 
 
- Jestem pozytywną osobą. Suchary i żarty sytuacyjne to moja specjalność, ale oczywiście muszę mieć dobry dzień do tego - śmieje się Marcin.
 
- Uważam, że jestem uczciwym człowiekiem. Jeśli coś robię staram się w to wkładać całe serce. 
 
Więcej zdjęć z sesji ślubnych znajdziecie na stronie internetowej: Marcin Pirga - fotografia ślubna.
 
Zdjęcia Marciny Pirgi, zarówno te podczas sesji weselnych jak i samych ślubów znajdziecie także na jego instagramie: Marcin Pirga fotografia
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij