http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-16 14:37:21

Texom Sokół Sieniawa wygrał na wyjeździe. Zwycięstwo z Jutrzenką Giebułtów

(fot. archiwalna, Radek Kuśmierz)
(fot. archiwalna, Radek Kuśmierz)
Texom Sokoł Sieniawa pokonał w wyjazdowym meczu 17. kolejki III ligi grupy IV Jutrzenkę Giebułtów 1-0. Podopieczni trenera Ryszarda Kuźmy 3 punkty zapewnili sobie po bramce, której strzelca było bardzo ciężko wskazać...
 
Texom Sokół Sieniawa pojechał na boisko beniaminka III ligi grupy IV - Jutrzenki Giebułtów. Na papierze był to mecz drużyny ze środka tabeli z ekipą walczącą o utrzymanie. W rzeczywistości jednak dużej różnicy jakości nie było, a samo spotkanie stało na słabym poziomie. W wielu momentach kibice zgromadzeni na stadionie mogli odczuwać nudę.
 
Komplet punktów goście z Podkarpacia zepewnili sobie w 78. minucie. Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym piłka ostatecznie wpadła do bramki gospodarzy. Jej strzelcem najprawdopodobniej został Kacper Drelich(to od biodra obrońcy Texom Sokoła Sieniawa piłka najpewniej odbiła się ostatni raz). Miejscowi nie zdołali zmienić rezultatu spotkania w końcowych jego fragmentach.
 
 
0-1 Kacper Drelich (78')

Wyniki meczów 17. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

... 2019-11-16 19:42:16 4 6

Brawo drużyna za pkt na trudnym terenie i brawo Trenerze Kuzma

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij