http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-25 14:18:34

Fortuna 1 liga: PGE Stal Mielec jedzie odkupić winy do Głogowa [Zapowiedź 15. kolejki]

PGE Stal Mielec (białe stroje) zagra z Chrobrym Głogów (fot. Radosław Kuśmierz)
PGE Stal Mielec (białe stroje) zagra z Chrobrym Głogów (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Dariusza Marca po wczorajszej porażce w Opolu, mają kolejny mecz na wyjeździe. Przed mielecką drużyną kolejny z pozoru łatwy rywal.
PGE Stal Mielec w niedziele po obiedzie, rozpocznie wyjazdowy mecz z Chrobrym Głogów. Spotkanie wydaje się z pozoru bardzo łatwym, jednak te potrafią bardzo mylić, o czym przekonali się boleśnie mielczanie wczoraj. 
 
Drużyna dowodzona przez Dariusza Marca będzie chciała odkupić winy i wrócić jak najszybciej na miejsce premiowane bezpośrednim awansem do PKO Ekstraklasy. Naszym zdaniem biało-niebiescy powinni wyciągnąć wnioski i w Głogowie ugrać komplet.
 
TYP PODKARPACIELIVE 2
 
Sprawdźcie co czeka nas także w pozostałych spotkaniach.
 
Puszcza Niepołomice po wtorkowej porażce, jedzie tym razem na mecz ze Stomilem Olsztyn. Gospodarze nie musieli odrabiać zaległości, wobec czego będą lepiej wypoczęci. Drużyna dowodzona przez Tomasza Tułacza nie zamierza wracać do domu z pustymi rękoma. Naszym zdaniem tutaj padnie jednak remis.
 
TYP PODKARPACIELIVE X
 
Sandecja Nowy Sącz zagra z Wigrami Suwałki. Obie drużyny raczej nie mają zbyt dobrych humorów. Podopieczni Tomasza Kafarskiego po wysokiej porażce w Mielcu będą chcieli się w końcu odkuć i naszym zdaniem to im się uda.
 
TYP PODKARPACIELIVE 1
 
GKS Bełchatów podejmie Miedź Legnica, która jest jednym z kandydatów do awansy. Zespół prowadzony przez Dominika Nowaka ostatnio wysoko przygrał w Tychach. Teraz legniczanie będą chcieli pewnie pokonać beniaminka. 
 
TYP PODKARPACIELIVE 2
 
Radomiak Radom sprawdzi formę Bruk-Betu Termalici Nieciecza. Podopieczni Piotra Mandrysza ostatnio pokonali beniaminka i teraz zamierzają rozprawić się z kolejnym. Zadanie jednak nie będzie łatwe, bowiem radomianie w tej rundzie pokazują duży charakter.
 
TYP PODKARPACIELIVE 1
 
GKS 1962 Jastrzębie w dobrych humorach przystąpi do meczu z Olimpią Grudziądz. Beniaminek te humory ma trochę gorsze, bowiem dał sobie wyrwać dwubramkowe prowadzenie. Drużyna prowadzona przez Jarosława Skrobacza jest w formie i naszym zdaniem pokona Olimpię.
 
TYP PODKARPACIELIVE 1
 
GKS Tychy po wtorkowej wygranej będzie chciał pójść za ciosem. Rywalem zespołu dowodzonego przez Ryszarda Tarasiewicza będzie Warta Poznań, czyli aktualny lider Fortuna 1 ligi. Tyszanie dobrze sobie radzą na własnym stadionie i naszym zdaniem sięgną po trzy oczka.
 
TYP PODKARPACIELIVE 1
 
Zagłębie Sosnowiec zagra z Chojniczanką Chojnice. Podopieczni Dariusza Dudka wysoko przegrali i teraz przed własną publicznością zamierzają się zrehabilitować. Chojniczanka musi zacząć punktować, jeśli nie chce znaleźć się w strefie spadkowej. Naszym zdaniem tutaj padnie remis.
 
TYP PODKARPACIELIVE X
 
Odra Opole po wygranej nad mieleckim zespołem, będzie chciała pójść za ciosem. Jej rywalem w niedzielne popołudnie będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, które ma chrapkę na awans. Górale o ile nie zlekceważą rywala, to powinni spokojnie wygrać na stadionie przy ulicy Oleskiej 51.
 
TYP PODKARPACIELIVE 2

Spotkania 15. kolejki Fortuna 1 ligi:

 

Tabela 1 ligi:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij