2019-10-08 23:10:31

KKS Dwór Kombornia zwycięski w boju z Nafciarzem Bóbrka! Popis strzelecki Łukasza Józefczyka

Podobne tematy KKS Dwór Kombornia
Na zdjęciu Łukasz Józefczyk (KKS Dwór Kombornia)
Wynikiem 1-4 zakończyło się spotkanie rozgrywane w ramach VIII kolejki krośnieńskiej b klasy grupy IV, pomiędzy Nafciarzem Bóbrka a KKS Dwór Kombornia. Strzeleckim kunsztem błysnął Łukasz Józefczyk, który dwukrotnie zmusił do kapitulacji golkipera drużyny gospodarzy.

Miejscowy Nafciarz Bóbrka do spotkania z ekipą KKS Dwór Kombornia przystąpił w niemalże optymalnym składzie. Co jak wiadomo, w realiach najniższego z polskich szczebli rozgrywkowych nie zdarza się często.

Mimo dzielnej i ambitnej postawy gospodarzy, drużyna przyjezdnych pod wodzą trenera Wojciecha Pelczara od pierwszych minut dyktowała warunki gry.

Wynik spotkania pod koniec pierwszej częsci pojedynku otworzył kapitan Dworu Kombornia, Grzegorz Kwolek.

W przerwie meczu szkoleniowiec Dworu zdecydował się na zmianę i posłał do gry Tobiasza Kuźnara, który niedługo po tym odpłacił się bramką podwyższającą prowadzenie ekipy gości.

Pozostałe dwa trafienia padają łupem świetnie dysponowanego tego dnia Łukasza Józefczyka.

Honorowe trafienie po stronie Nafciarza Bóbrka zanotował Marcin Wulw.

W związku z sensacyjną porażką Jasiołki Jaśliska, z KS Szczepańcowa, drużyna KKS Dwór Kombornia przejęła fotel lidera rozgrywek o mistrzostwo krośnieńskiej klasy B grupy IV.

Nafciarz Bóbrka: Biały - Tarnowski, Czelny, Wulw M, Wulw R, Juraszek, Sęp, Gromek, Zygmunt, Trybus, Babczyński

KKS Dwór Kombornia: Dembiczak - Czekański, Długosz, Kwolek K, Józefczyk, Kwolek G, Rymarz M, Surmacz, Janocha, Rymarz K, Hawrot