2019-09-29 16:50:00

Cztery bramki i trzy punkty Wólczanki Wólka Pełkińska! Wygrała z Chełmianką Chełm na wyjeździe!

Wólczanka Wólka Pełkińska rozgromiła Chełmiankę Chełm 4-1. (fot. własne)
Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała z Chełmianką Chełm 4-1. Piłkarze Marcina Wołowca tym samym z drugiego wyjazdu z rzędu wracają z kompletem punktów. Tydzień temu ograli Podhale Nowy Targ.

Wólczanka Wólka Pełkińska już po 7. minutach prowadziła na wyjeździe z Chełmianką Chełm.  Piłkarze Marcina Wołowca wyprowadzili szybką akcję. Nikoloz Khachidze wyłożył piłkę na jedenasty metr do Krzysztofa Pietlucha, a napastnik gości nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.

Siedem minut później było 0-2. Wspaniałą akcją popisał się Wiktor Kłos, który minął obrońcę w polu karnym i dograł na pustą bramkę do Pietlucha, a ten dopełnił formalności.

Po pół godzinie gry odpowiedzieli podopieczni Artura Bożyka. Na uderzenie zdecydował się Paweł Wolski, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. Na szęści dla gospodarzy w pobliżu był Patryk Czułowski, który zdobył gola kontaktowego dla Chełmianki Chełm. Przy wyniki 1-2 obie ekipy udały się do szatni.

Po zmianie stron do ataków rzucili się gospodarze, ale daremne były ich wysiłki. Bardziej konkretni byli piłkarze Wołowca. W 66. minucie Michał Bury z rzutu wolnego trafił w Mateusza Kocura. Pomocnik gości zgrał piłkę w pole karne. Później strzał oddał Pietluch piłka odbiła się od Wołosa, który skierował futbolówkę do własnej siatki.

Wynik meczu na 4-1 dla Wólczanki Wólka Pełkińska ustalił w 85. minucie Mateusz Podstolak. Obrońca gości trafił do siatki głową. Więcej bramek w tym meczu nie padło. Tym samym Wólczanka wygrała drugi mecz wyjazdowy z rzędu.

0-1 Krzysztof Pietluch (7)
0-2 Krzysztof Pietluch (14)
1-2 Patryk Czułowski (31)
1-3 Michał Wołos (66-bramka samobójcza)
1-4 Mateusz Podstolak (85)