2019-09-28 22:30:27

Strzelanina w Głogowie Małopolskim. Głogovia przegrała z JKS-em Jarosław

(fot.archiwalna)
Po szalonym i pełnym bramek meczu Głogovia Głogów Małopolski przegrała na własnym boisku z JKS-em Jarosław 2-3. Gospodarze zdołali odrobić dwubramkową stratę, ale wypuścili z rąk jeden punkt w doliczonym czasie!

Wynik w dziesiątej minucie otworzył z puntu jedenastego metra Sebastian Pawlak. Niecałe sto osiemdziesiąt sekund później było już 0-2, kiedy drogę do bramki rywala znalazł także Paweł Bartnik. Było to zasłużone prowadzenie JKS-u Jarosław, który od poczatku ruszyli ambitnie na przeciwnika, co przyniosło efekt.

W drugiej połowie Głogovia Głogów Małopolski wzięła się za odrabianie strat, i poszło jej to podobnie szybko, jak JKS-owi wyjście na prowadzenie. W 56. minucie na 1-2 trafił Piotr Szkolnik, a minutę po upłynięciu godziny gry wyrównał Łukasz Szczoczarz. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się ostatecznie remisem, przyjezdni dopięli swego - w doliczonym czasie zwycięstwo gościom przywrócił Albert Krzyczkowski.

0-1 Sebastian Pawlak 10' - rzut karny
0-2 Paweł Bartnik 13'
1-2 Piotr Szkolnik 56'
2-2 Łukasz Szczoczarz 61'
2-3 Albert Krzyczkowski 90+3

Głogovia Głogów Małopolski: Lipka – Kłak, Kozubek,  Brogowski, Szkolnik,  Skoczylas (86' Delekta), Szyszka, Chamera, Szczoczarz, Hajkowicz (75' Korbecki), Szymański 6. Trener Adam Wałczyk.

JKS Jarosław: Siryk – Bartnik, Saramak, Gwóźdź, Ptasznik, Bała (82' Krzyczkowski), Sobolewski, Brodowicz (75' Pilch) Soczek, Oziębło, Pawlak