http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-08-30 18:00:02

4 liga: Mecz na szczycie w Głogowie Małopolskim [Zapowiedź 6. kolejki]

Głogovia Głogów Małopolski zagra z Watkem Koroną Rzeszów (fot. archiwum)
Głogovia Głogów Małopolski zagra z Watkem Koroną Rzeszów (fot. archiwum)
Przed nami kolejna seria gier w czwartej lidze podkarpackiej. Na pierwszy plan wysuwa się mecz na szczycie w Głogowie Małopolskim. Ekipa z Wiązownicy sprawdzi formę beniaminka.
 
W sobotnie popołudnie Legion Pilzno zagra z Izolatorem Boguchwała, który w środę w meczu z drużyną Morsów wyszarpał punkt. Ostatecznie Izolacja była bardzo zadowolona po tym meczu i teraz zamierza pójść za ciosem. Podopieczni Marcina Kudłacza będą musieli się mocno natrudzić aby zagrozić ekipie gości.
 
TYP PODKARPACIELIVE: 2
 
Błękitni Ropczyce zmierzą się z Wisłokiem Wiśniowa, który w dobrych nastrojach przystępuje do tego meczu. Piłkarze Krzysztofa Koraba ostatnio pewnie wygrali i teraz zamierzają zrobić to ponownie. Błękitni jednak od dwóch meczów nie wygrali i będą chcieli przerwać złą passę. My czujemy jednak tutaj remis.
 
TYP PODKARPACIELIVE: X
 
Piast Tuczempy podejmie Partyzanta Targowiska, który ostatnio cieszył się z pierwszego domowego zwycięstwa. Piastunki zaś ugrały punkt w Jarosławiu, lecz teraz będą chciały zgarnąć pełną pulę i naszym zdaniem to im się uda.
 
TYP PODKARPACIELIVE: 1
 
Karpaty Krosno zagrają z JKS-em 1909 Jarosław o pierwsze trzy oczka w sezonie 2019/20. Podopieczni Dariusza Liany liczą w końcu na przełamanie, jednak JKS nie jest łatwym rywalem i o punkty będzie bardzo ciężko. 
 
TYP PODKARPACIELIVE: 2
 
W tym samym czasie Polonia Przemyśl skrzyżuje rękawice z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Przemyska Barcelonka także w tym sezonie nie miała przyjemności cieszyć się z trzech punktów i w meczu z Sokołem chce to zmienić. Naszym zdaniem w końcu im się to uda.
 
TYP PODKARPACIELIVE: 1
 
Rezerwy Stali Mielec w niedzielne przedpołudnie zagrają z Igloopolem Dębica. Podopieczni Bartosza Zołotara w środę stracili dwa punkty w Boguchwale, jednak teraz będą chceli zdobyć komplet. Przeciwnik jednak nie należy do najłatwiejszych i może być ciężko o komplet z drugim garniturem pierwszoligowca.
 
TYP PODKARPACIELIVE: 1
 
Stal II Stalowa Wola podejmie w tym samym czasie Ekoball Stal Sanok. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego w środę bezbramkowo zremisowali z Sokołem i teraz przydałoby się zdobyć komplet. Stalówka zaś jak narazie tylko raz cieszyła się z wygranej i wszystko na to wskazuje że poczeka na drugi komplet oczek jeszcze minimum tydzień.
 
TYP PODKARPACIELIVE: 2 
 
Start Pruchnik zagra z KS-em Wiązownica, który w środę pokonał drugi zespół drugoligowca. Teraz piłkarze Valerija Sokolenki sprawdza formę innego beniaminka. Start na swoim koncie ma tylko punkt i zajmuje ostatnie miejsce. Ekipa z Wiązownicy nie powinna mieć problemów z ograniem gospodarzy.
 
TYP PODKARPACIELIVE: 1
 
Na zakończenie kolejki, hit pomiędzy Głogovią Głogów Małopolski a Watkem Koroną Rzeszów. Drużyny zajmują odpowiednio pozycję lidera i wicelidera. Zawodnicy Michała Szymczaka w meczu z beniaminkiem będą chcieli potwierdzić swoją dobrą dyspozycję. Głogovia zaś będzie chciała udowodnić że środowy mecz był tylko wypadkiem przy pracy. My typujemy jednak że obie drużyny po meczu będą musiały się zadowolić punktem.
 
TYP PODKARPACIELIVE: X

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

pewniak - typ 2 2019-08-30 18:06:40 6 6

Legion - Izolator 1-4

pewniak - typ 2 2019-08-30 18:06:40 6 6

Legion - Izolator 1-4

Obserwator 2019-08-31 07:00:52 2 2

Głogów 2-0 Rzeszów

tak jest 2019-08-31 07:41:31 1 0

Tak tak pewniak . W tej rundzie to dostarczyciel punktów.

Kas 2019-08-31 09:01:26 1 0

Sanok nie wygra tego meczu.. Są prowadzeni przez człowieka pracującego na mosirze w Sanoku, a nie poważnego trenera. O zwycięstwach w takiej sytuacji można tylko pomarzyć.

FAN GŁOGOVI 2019-09-01 14:05:06 1 0

2:0 dla Głogovi
GŁOGOVIA GŁOGÓW

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij