2019-08-24 15:58:07

Partyzant MAL-BUD1 z pierwszym ligowym zwycięstwem! Pokonali Legion Pilzno

Foto Michał Rysz
Z 3 punktami, z Pilzna wracają zawodnicy Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska którzy ograli 2-0 miejscowy Legion Pilzno. Po 4 seriach gier ekipa dowodzona przez Wojciecha Koguta ma na swoim koncie 5 punktów.

Po dwóch remisach i porażce, beniaminek z Targowisk notuje pierwszą wygraną na centralnym szczeblu podkarpackich rozgrywek, w obecnej ligowej kampanii.

Mecz toczony pod dyktando przyjezdnych, którzy swoją przewagę udokumentowali dwoma bramki.

Wynik meczu w 32 minucie otworzył Krzysztof Sieniawski strzałem głową, wykorzystując dośrodkowanie Marcina Borowczyka.

Druga bramka niemalże identyczna jak pierwsza padła 7 minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania,po dośrodkowaniu Radosława Macnara a w rolę egzekutora wcielił się Kamil Chmielowski.

Legion Pilzno 0-2 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

Legion Pilzno: Maziarka - Nalepka, Florian, Żuchowicz, Wolański, Manzo, Barycza, Melnyk, Cichowski, Stypa, Pęcak
rezerwa: Mazur, Kępa, Bytnar, Tomasiewicz, Kędzior, Siemek, Buras

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Półkoszek - Sieniawski, Chmielowski, Groborz, Penar, Stanisz, Dobrzański, Kozubal, Borowczyk, Kasperkowicz, Macnar.
rezerwa: Niemiec, Szubrycht, Pelczar, Milczanowski, Wilk, Kowalczyk, Kubal