http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-08-06 09:35:12

Najlepsza rada o kasynach jaką możesz zdobyć

Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym graczem, czy masz już większe doświadczenie w grach online, warto abyś zapoznał się z jedną, być może bardzo oczywistą radą, której których udzielili nam wytrawni gracze.
 
Zebraliśmy wszystkie najbardziej przydatne opinie, a także recenzje online kasyn i wyciągnęliśmy z nich kilka ważnych wniosków o których każdy gracz powinien pamiętać.

Pamiętaj o przewadze kasyna

Przede wszystkim, musisz zapamiętać i mieć na uwadze, że szeroko pojęty hazard służy w pierwszej kolejności po to, aby czerpać zyski dla producentów gier. Zgodnie z tym, we wszystkich grach hazardowych rządzi niepisana zasada “gospodarz zawsze wygrywa” - oznacza to, że w każdym kasynie, ostatecznie i tak wszelakie maszyny na prawdziwe pieniądze czy darmowe gry jednoręki bandyta są zaprogramowane w ten sposób, aby przynosić największe, zagwarantowane zyski właśnie dla kasyna. Ta reguła znana jest graczom pod nazwą “house edge” - jest silniejsza od Twoich umiejętności gry, cierpliwości czy wiedzy matematycznej. Nie łudź się zatem, że osiągniesz dużo większą przewagę nad kasynem - szczególnie w przypadku tzw. automatów do gry.

Bądź odpowiedzialny

Odpowiedzialna gra, to kolejny, ważny element na którym skupiają się doświadczeni gracze. Hazard najbezpieczniej jest traktować jako dodatkową rozrywkę, źródło dawki adrenaliny i ekscytacji w ciągu dnia. Jeśli zaczniesz przesadzać z czasem, który poświęcasz grze oraz środkom jakie przeznaczasz na grę, wkroczysz na niebezpieczną drogę, która może zaprowadzić Cię w poważne kłopoty, nawet w uzależnienie od hazardu. Preferujemy oczywiście zdrowe, rozsądne podejście do kwestii gry online a także klasycznych kasyn, dlatego namawiamy Cię do szczerej rozmowy z samym sobą i nabrania dystansu do gry. Najlepszym nastawieniem do hazardu jest po prostu traktowanie go jako źródła dobrej rozrywki i dodatkowych, drobnych zarobków, które wydasz na jakiś jasno określony cel. Wtedy kolejne wygrane nie będą przyćmiewać Twojego zdrowego rozsądku.

Ustal własne granice

Zawsze trzymaj się swoich jasno określonych zasad co do czasu gry oraz środków, jakie możesz przeznaczyć na grę. Kasyna, które mają dobrą jakość i cieszą się zaufaniem wielu użytkowników, zazwyczaj mają możliwość ustalenia maksymalnego limitu miesięcznego wpłat zarejestrowanych użytkowników. Jeśli istnieje taka opcja, obniż swój limit na miarę swoich środków. Pieniądze, jakimi dysponujesz w czasie gry nie mogą nadszarpnąć Twoich podstawowych potrzeb. Zastanów się więc, ile maksymalnie możesz wydawać na grę bez wyrzutów sumienia, by cieszyć się poukładanym życiem osobistym i zdrowiem psychicznym - bo to na drugim miejscu po finansach może ucierpieć w przypadku destrukcyjnego podejścia do gry.

Są gracze i "gracze"

Pamiętaj, aby swoją grę zawsze zaczynać i kończyć z klasą. Co to oznacza? Przede wszystkim, jeśli wygrałeś zadowalającą kwotę pieniędzy - od razu ją wypłać i zakończ grę. Zachłanność i chciwość raczej nie popłacają w grze. Co więcej, z każdą chwilą Twoja koncentracja podczas korzystania z kasyna coraz bardziej spada, a co za tym idzie - nie możesz skupić się na grze, wzrasta Twoja frustracja. Poza powyższymi wskazówkami, w tym punkcie czas wymienić najważniejsze, choć być może oczywiste uwagi:
 
  • nigdy nie decyduj się na grę pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających - tego chyba nie musimy rozwijać,
  • nie traktuj hazardu jako lekarstwa na swoje problemy osobiste, czy środek rozładowania stresu - gra nie rozwiąże Twoich problemów.

Pamiętaj, po co grasz, bądź czujny

Nie zapominaj, że gra przede wszystkim ma służyć odprężeniu i rozrywce. Jeśli podczas gry czujesz zbyt wysokie napięcie, szybko się niecierpliwisz i jesteś nieustannie sfrustrowany, weź kilka głębokich oddechów i sam zadaj sobie pytanie: czy te negatywne emocje są Ci potrzebne do gry? Najważniejsza jest sama świadomość stanu, jaki odczuwasz podczas korzystania z kasyna i wyciąganie wniosków ze swoich spostrzeżeń. Staraj się dostrzegać wszelkie negatywne objawy które pojawiają się podczas gry, czy choćby wtedy, kiedy myślisz o grze. W ten sposób, wykształcisz w sobie pewne mechanizmy, które pozwolą Ci korzystać z kasyn online a także z tradycyjnych gier bez poczucia winy, frustracji czy przymusu - po prostu w zdrowy sposób.  
 
Powyższe rady zostały zebrane w tekście nie po to, aby zniechęcać Cię do gry. Wręcz przeciwnie - uważamy, że hazard potrafi być naprawdę emocjonującą rozgrywką z wielką dawką adrenaliny. Warto jednak, abyś wziął sobie do serca wszystkie wskazówki które zawarliśmy w artykule. Są one zebrane na podstawie opinii doświadczonych graczy, którzy zdążyli już wyciągnąć wystarczająco wiele wniosków ze swoich lat gry.  Warto, abyś zaczął swoją przygodę z kasynem bez strachu przed utratą pieniędzy i bez wiary że staniesz się milionerem, ale z dużą dozą dystansu, rozsądku i dobrym nastawieniem!

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij