2019-07-29 21:27:42

Nowe rozdanie w Płomyku Lutoryż

W drużynie spod Rzeszowa wszyscy z nadzieją wypatrują lepszych czasów. Spotkania przedsezonowe urodziły w kibicach B Klasowego Płomyka Lutoryż nadzieję na lepsze jutro.
 
Ubiegły sezon Płomyk Lutoryż miał niemalże fatalny, drużyna z gminy Boguchwała w tabelii strzyżowskiej B Klasy wyprzedziła jedynie drużynę Orłów Pstrągówka, jednkaże przedsezonowe sparingi oraz ruchy kadrowe mogą napawać optymizmem. 

Jakiś czas temu władze Płomyka podały do wiadomości publicznej, że nowym trenerem Lutoryżan został Sergiej Vatsyak, zawodnik Gromu Mogielnica z którym wywalczył awans do siódmej ligi będąc najlepszym strzelcem drużyny, nowy trener Płomyka może pochwalić się nie tylko grą w Gromie ale przede wszystkim mistrzostwem Polski w futsalu w barwach Hurtap Łęczyca. Nowy szkoleniowiec Płomyka prowadził również drużyny młodzieżowe klubów Ukraińskiej ekstraklasy.
 
Ponadto do drużyny z Lutoryża po półrocznym wypożyczeniu wrócił Adrian Powierża, zawodnik 
z trzecioligowym doświadczeniem w barwach Izolatora Boguchwała. 
 
Płomyk jak do tej pory rozegrał dwa mecze sparingowe. Pierwszym rywalem podopiecznych Vatsyaka była ekipa KS Bystrzyca, którą pokonali 6-2 prowadząc już 4-0 do przerwy. 

Drugim sparingpartnerem drużyny z Lutoryża był RKS Rzeszów, spotkanie to zakończyło się 
remisem 2-2. 
 
Przed drużyną Sergieja Vatsyaka jeszcze kilka sparingów, czy drużyna z Lutoryża wreszcie włączy się do walki o coś wiecej niż dolne rejony B-Klasy? 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-07-27 22:14:03 0 0

sparing Płomyk Lutoryz z PKS Grunwald Połomia 2-2 . Pozdrawiam

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij