http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-07-20 13:07:55

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska górą na boisku w Mogielnicy. Pokonali Koronę Watkem Rzeszów

Foto Michał Rysz
Foto Michał Rysz
Wynikiem 3-2 na korzyść beniaminka rozgrywek Partyzant MAL-BUD1 Targowiska, zakończyło się towarzyskie spotkanie pomiędzy wspomnianymi a rewelacją ubiegło sezonowej rundy rewanżowej IV ligi Koroną Watkem Rzeszów. 
 
Podopieczni Wojciecha Koguta coraz odważniej prezentują się na tle rywali, z którymi już niedługo będą toczyć boje w IV lidze podkarpackiej. W drużynie z Targowisk poza wcześniej wspomnianymi Dariuszem Półkoszkiem, Krzysztofem Kasperkowiczem, Kamilem Groborzem, oraz Radosławem Staniszem nie było nowych twarzy. Aczkolwiek jak udało nam się ustalić, włodarze ekipy z Targowisk dokładają wszelkich starań ku temu, ażeby wzmocnić rywalizację na pozycji młodzieżowca
 
Spotkanie Beniaminka, z ekipą którą śmiało możemy zaliczyć do grona pretendentów do walki o awans miało wyrównany przebieg, a jedną z bramek na korzyść ekipy z Zależą strzelił były zawodnik Partyzanta Targowiska Tomasz Walat
 
Korona Watkem Rzeszów 2-3 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Półkoszek - Sieniawski, Groborz, Chmielowski, Penar - Kasperkowicz, Stanisz, Dobrzański, Borowczyk, Szubrycht - Kozubal.
 
1-0 Damian Karwacki 
1-1 Radosław Stanisz 
2-1 Tomasz Walat
2-2 Marcin Borowczyk
2-3 Radosław Macnar 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij