2019-07-17 21:46:03

Izolator Boguchwała przegrał z Watkem Koroną Bendiks Rzeszów

Watkem Korona Bendiks Rzeszów wygrała z Izolatorem Boguchwała. (fot. Korona Rzeszów)
Ostatnie dni dla duetu Bogacz-Kachniarz nie są łatwe, bowiem nowi szkoleniowcy Izolacji musza budować skład od nowa. Dzisiejsza gra towarzyska zakończyła się wygraną rzeszowian.

Izolator Boguchwała w drugim letnim sparingu uległ ligowemu rywalowi, Watkem Koronie Bendiks Rzeszów. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Michała Szymczaka, a jedenastkę na gola pewnie zamienił Tomasz Walat.

Wicemistrz czwartej ligi z minionego sezonu w 21. minucie doprowadził do wyrównania, a do siatki trafił zawodnik testowany. Kwadrans później rzeszowianie ponownie wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się zawodnik testowany.

Pięć minut później było już 1-3 dla drużyny z Załęża, a błąd popełnił testowany w Izolacji golkiper, co wykorzystał piłkarz testowany. To nie był koniec emocji w pierwszej odsłonie, bowiem rzeszowianie 120 sekund zdobyli czwartą bramkę, autorstwa Macieja Maślanego.

W drugiej odsłonie spotkania padła tylko jedna bramka, a rozmiary porażki Izolatora zmniejszył Aleksander Gajdek, który pewnie wykonał jedenastkę.

Izolator Boguchwała - Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2-4 (1-4)

0-1 Tomasz Walat
1-1 Zawodnik testowany (21)
1-2 Zawodnik testowany (36)
1-3 Zawodnik Testowany (41)
1-4 Maciej Maślany (43)
2-4 Aleksander Gajdek