2019-07-17 21:25:33

sparing: Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg 0-1

Siarka Tarnobrzeg wygrała w sparingu z Sokołem Sieniawa. (fot. archiwum)
Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe Sokół Sieniawa w kolejnym meczu sparingowym 1-0. Jedyną bramkę zdobył Sebastian Duda.

Pierwsza połowa meczu Siarki Tarnobrzeg z Sokołem Sieniawa przebiegała pod dyktando gospodarzy. Szczególnie dobrze prezentował się Sebastian Brocki. Jednak nie było bramek w tej części gry.

Po zmianie stron obaj trenerzy dokonali wielu zmian w składach. W 60. minucie po wrzutce Bartłomieja Wiktora piłkę w siatce umieścił Sebastian Duda strzałem głową. Więcej bramek w tym meczu nie padło i mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Grzegorz Opaliński testował w tym meczu dwóch bocznych obrońców. Obaj są młodzieżowcami. Szymon Szydełko również testkował kilku graczy.

Sokoł Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg 0-1 (0-0)